SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 10-01-2022 14:34   Güncelleme : 10-01-2022 14:34

Başkan Arıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Arıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

ÖZELLİKLE YEREL BASININIMIZ ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORLAR

 

Başkan Arıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında;

 

“Halka haber ve bilgi akışı sağlamak üzere önemli bir görev üstlenen basın çalışanlarımız, günümüz bilgi çağının önemli mesleklerinden birini icra etmektedir. Ulusal basının yanı sıra özellikle yerel medya mensupları çok zor şartlar altında kentleri için takdire şayan bir özveri ile etkin görev yapmakta ve kamuoyunu aydınlatmaktadır. Zaman ve mekan gözetmeden çalışmayı gerektirmesi sebebiyle zor bir meslek dalı olan gazetecilik, aynı zamanda pek çok enstrümanı aynı anda kullanabilme becerisi gerektirmesi sebebiyle, günümüzün en dinamik ve saygın mesleklerinin başında yer almaktadır" dedi.

 

 

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM…

 

Gazetecilerin Toplumun aydınlatılması ve bilinçlendirilmesi için önemli bir görev üstlendiklerini belirten Başkan Mehmet Arıç; “Halkın talep ve beklentilerinin kamuoyuna iletilmesi, ülkemizde yaşanan başarıların uluslararası platforma taşınması, ilimizin ve ilçemizin tanıtılması gibi pek çok konuda önemli bir kamu görevi üstlenen yerel ve ulusal basınımızın, bundan sonra da aynı özveriyle görevini yerine getireceğine inanıyor ve İlçemizde basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.