GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2021 16:51   Güncelleme : 22-09-2021 16:51

Başkan Adayı Duru’dan, Karayiğit’e ziyaret

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, seçim çalışmaları kapsamında, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i makamında ziyaret etti.

Başkan Adayı Duru’dan, Karayiğit’e ziyaret

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, seçim çalışmaları kapsamında, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i makamında ziyaret etti. Başkan Adayı Duru, çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Sohbet havasında geçen ziyarette, önceki dönemde de başkanlığa aday olduğunu hatırlatan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru; çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti. Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye’ye hizmet etmek isteyen herkesin yanında olduğunu söyledi.

Ziyarette konuşan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, “3 yıl önce yapılan oda seçiminde aday olmuştum. 3 aday seçime girmiştik fakat seçimi kaybettim. Buna rağmen arkadaşlarımıza darılıp küsmedim. Seçimin hemen sonrasında çalışmalarıma devam ettim. Odamızın 680 üyesi bulunmaktadır. Bu güne kadar yapmış olduğum çalışmalarında yaklaşık 500 üyemizi tek tek ziyaret ederek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmemiz gerektiğini söyledim. Amacımız, Fethiye’de güç birliği sağlamak ve sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışmak” dedi.

Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit açıklamasında, “Genç arkadaşlarımızın bu tür mevkilerde görev alması gerektiğini düşünüyorum. Bizlere yapmış oldukları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Odalar olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Aday olan arkadaşımıza ve yönetimine başarılar dilerim. Fethiye’ye hizmet etmek isteyen tüm arkadaşlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.