FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 01-07-2021 14:14   Güncelleme : 01-07-2021 14:14

BAŞKAN ADAYI DEMİRTAŞ’TAN İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir’i ziyaret etti.

BAŞKAN ADAYI DEMİRTAŞ’TAN İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET


Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı  Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’i makamlarında ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretlerin oldukça verimli ve hoş sohbet tadında gerçekleştirdiğini ifade eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, “Çalışmalarımız kapsamında AK Parti Fethiye İlçe Başkanımız Turgay Öztürk ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Mehmet Demir’i makamlarında ziyaret ederek yapmış olduğumuz çalışmalar ve projelerimiz hakkında bilgiler verdim. Bizim amacımız her zaman ifade ettiğim gibi koltuk ve makam değil. Esnafımızın acısına, derdini, sevincini ve mutluluğunu paylaşmak istiyoruz. Odanın  hizmetlerini üyelerimize aktarmak istiyoruz Bu anlamda bu göreve talip olduğumuzu aktardım. Oldukça verimli bir toplantı oldu ve her iki başkanıma da misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.