GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 11:29   Güncelleme : 20-08-2021 11:29

Amazon Türkiye, 2021’in en çok satan kitaplarını açıkladı.

Amazon.com.tr’de en çok satan kitap Jules Verne’den “Zacharius Usta: Kısa Hikâyeler” olurken, onu Arthur Schopenhauer’in “Mutlu Olma Sanatı” ve George Orwell’in “1984” isimli eserleri takip etti.

Amazon Türkiye, 2021’in en çok satan kitaplarını açıkladı.

Amazon.com.tr, Ocak 2021’den bu yana yılın en çok satan kitaplarını açıkladı. Edebiyat ve Kurgu eserlerin yoğun talep gördüğünü ortaya koyan listenin ilk sırasında Jules Verne’den Zacharius Usta: Kısa Hikâyeler yer alırken, Arthur Schopenhauer’in Mutlu Olma Sanatı, George Orwell’in 1984, Anton Pavloviç Çehov’un Altıncı Koğuş ve Victor Hugo’nun Bir İdam Mahkumunun Son Günü adlı eserleri öne çıkan diğer kitaplar oldu.

Amazon.com.tr, Okula Dönüş kampanyasının bir parçası olarak çok satanlar, klasikler, en sevilen çocuk kitapları, ders kitapları ve çok daha fazlasını içeren Kitap kategorisinin tüm alt kategorilerden okunması gereken kitaplarda sunmaya başladığı yüzde 70’e varan indirim fırsatını da duyurdu. Amazon.com.tr müşterileri, kampanya boyunca okul çağındaki çocukları için eğitici kitap ve oyuncaklardan güzel sanatlar ve el sanatları ürünlerine uzanan geniş bir ürün seçkisinin yanı sıra genç-yetişkinlere yönelik akademik kitaplardan teknoloji cihazlara okula dönüş için olmazsa olmaz binlerce ürüne Amazon.com.tr üzerinden hızlı kargo seçenekleri ve cazip fırsatlarla kolayca ulaşabilecekler. 

Ocak ayından bu yana Amazon.com.tr’nin Kitap kategorisinde en çok satan ilk 10 eser alfabetik sıralamayla şu şekilde: 

1984 – George Orwell

Altıncı Koğuş – Anton Pavloviç Çehov

Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Hasan Ali Yücel Klasikleri) – Victor Hugo 

Dune – Frank Herbert

Fahrenheit 451 – Ray Bradbury

Hayvan Çiftliği – George Orwell

İnsan Neyle Yaşar? – Lev Nikolayeviç Tolstoy 

Mutlu Olma Sanatı – Arthur Schopenhauer

Suç ve Ceza – fyodor m.dostoyevski

Zacharius Usta: Kısa Hikâyeler – Jules Verne
 

 

Yabancı dilde kitaplarda %40’a varan indirim

Seçili eğitim kitaplarında %50’ye varan indirim

Seçili oyuncak ve yapbozlarda %45’e varan indirim