GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 14:07   Güncelleme : 19-02-2021 14:07

Akdenizli Grup Yine Zirvede

Akdenizli Grup Yine Zirvede

Akdenizli Grup Yine Zirvede

Akdenizli Akaryakıt 2020 yılında Alaçat ve Karaçulha istasyonlarında sunmuş olduğu hizmetin  kalitesi dolayısıyla OPET tarafından bölge birinciliği ve ikinciliği ödüllerine layık görüldü.

 

 

OPET, müşteri memnuniyeti konusunda kurmuş olduğu değerlendirme sistemiyle bayilerinin hizmet kalitesini, gizli müşteri, temiz tuvalet, müşteri memnuniyeti ve akaryakıt  satışlarını  baz alarak ölçüyor.  Opet’in 2020 yılı hizmet değerlendirme sürecinde Akdenizli Akaryakıt’ın her iki istasyonu almış olduğu yüksek puanlarla  ödüle layık  görüldü.

Akdenizli Akaryakıt   Alaçat istasyonu 2020 yılının son çeyreğindeki hizmet kalitesi bakımından  bölge 2.’inciliğini aldı.  2019 yılında faaliyete geçen ve henüz yeni bir istasyon olmasına rağmen  Karaçulha istasyonu ise 2020 yılında üst üste iki çeyrekte almış olduğu bölge 1.’inciliği ile  dikkatleri üzerine çekti.

 

Akdenizli Akaryakıt’ın plaketlerini  Akdenizli Grup Genel Koordinatörü Füsun Şahin, Opet Marka Uygulama Görevlisi Abdullah Şahiner’in elinden aldı. Şahiner  plaket töreninde yapmış olduğu konuşmada Akdenizli Akaryakıt yönetimini ve çalışanlarını başarılarından dolayı tebrik etti ve bu ödülün alınmasında çalışanların katkısının çok büyük olduğunu dile getirdi. Akdenizli Akaryakıt adına söz alan Füsun Şahin ise Opet’in temiz tuvalet uygulaması ile Türkiye’de hijyen ve temizlik  konusunda bir bilinç yarattığını belirterek, müşterilerimizin hayatına değer katmak için çaba sarf ediyoruz dedi.  Akdenizli Grup içindeki tüm şirketlerimizde müşteri memnuniyetinin çalışan memnuniyetinden geçtiğinin farkındayız ve  Akdenizli Grup yönetimi olarak tüm çalışanlarımızı  başarılarından dolayı kutluyoruz dedi.