GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2021 13:54   Güncelleme : 19-09-2021 13:54

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları'ndan, Gazilere vefa ziyareti

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Muğla'nın tüm ilçelerinde Kore Savaşı, Kıbrıs Harekâtı ve terörle mücadelede cansiperâne savaşan muharip gazileri ziyaret etti.

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları'ndan, Gazilere vefa ziyareti

AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Muğla'nın tüm ilçelerinde Kore Savaşı, Kıbrıs Harekâtı ve terörle mücadelede cansiperâne savaşan muharip gazileri ziyaret etti. Günün anısına gazilere Türk bayrağı ve çiçek takdimi yapıldı. Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birimi öncülüğünde düzenlenen program büyük takdir gördü.

Etkinlikle ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlığı, “Gazilik nesiller boyunca taşınacak mukaddes bir unvandır. Gaziler Günü vesilesiyle ilimiz genelinde, gazilerimize uğruna gazi oldukları şanlı bayrağımızı takdim ettik. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Malazgirt'ten 15 Temmuz'a bu vatan için savaşıp gazi olan tüm kahramanlarımıza dua ve minnetle... GazilerGünü kutlu olsun” ifadeleri kullanıldı.