KAVAKLIDERE
Giriş Tarihi : 26-12-2020 21:26   Güncelleme : 26-12-2020 21:39

AK Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları'ndan Duyarlı Davranış

AK Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, sokak hayvanlarını görmezden gelmedi. Sen yerdekine merhamet etki gökteki de sana merhamet etsin Hadisi Şerifini örnek alan gençler sokak hayvanlarını sahipsiz bırakmıyor..

AK Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları'ndan Duyarlı Davranış

Muğla İli'ne bağlı Kavaklıdere İlçesi'nde yaşayan AK Gençler duyarlı davranışları ile takdir topladılar. Kavaklıdereli AK Gençler sokak hayvanlarını sahipsiz bırakmadılar.

Sen yerdekine merhamet etki gökteki de sana merhamet etsin Hadisi Şerifini örnek alan AK Parti Kavaklıdere Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, sokak hayvanlarını görmezden gelmedi.

Aynı zamanda Kavaklıdere Sadık Göçen Anadolu Lisesi okul olarak duyarlı bir davranışla bir sokak hayvanına yuva oldular ve bir yuvası olmayan kediyi sahiplendiler..

Kavaklıdere İlçesinde kış ayları oldukça soğuk geçiyor. Kavaklıdere'de sokak hayvanlarının doğal yaşamlarını sürdürebilmesi çok daha zor. Bu anlamda Kavaklıdereli gençlerin bu davranışı daha fazla bir önem taşıyor. Kendilerini bu örnek davranışdan ötürü Serap Ülkü Medya A.Ş olarak bizde takdir ediyoruz.

Bilinçli İnançlı Ve Duyarlı AK Parti Gençliğinin Ülkeninin Geleceğinde Söz Sahibi Olacağını Bilmek Türk Milletinin  Geleceğe Güvenle Bakmasına Neden Oluyor.

Durmak Yok Yola Devam Hedef 2023

 

HABER: SERKAN ÇELİK