YATAĞAN
Giriş Tarihi : 27-01-2020 13:35

Yatağan Belediyesi, -İhtiyaç halinde gerekli yardım kampanyası başlatılacak-

Yatağan Belediyesi, -İhtiyaç halinde gerekli yardım kampanyası başlatılacak-

Yatağan Belediyesi, -İhtiyaç halinde gerekli yardım kampanyası başlatılacak-

Yatağan Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, Elazığ ve Malatya Koordinasyon Merkezleriyle yapılan görüşmelerde, bölgeye ulaşan yardımların yeterli olduğu bilgisinin verildiği ve ihtiyaç duyulması halinde belediye tarafından gerekli yardım kampanyasının başlatılacağı belirtildi.

“İHTİYAÇ DUYULMASI HALİNDE YARDIM TALEBİNDE BULUNACAKLAR”

Elazığ Sivrice'de Cuma akşamı meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrasında birçok vatandaştan yardım kampanyası başlatılması yönünde yoğun talep geldiğinin vurgulandığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Sevgili Yatağanlı hemşerilerimiz. Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem sonrası birçok vatandaşımızdan yardım kampanyası başlatılması yönünde yoğun talep almaktayız. Ancak, gerek Elazığ Koordinasyon Merkezi, gerekse Malatya Koordinasyon Merkezi ile her gün düzenli olarak yaptığımız görüşmelerde şu an için bir taleplerinin olmadığı, zira şu ana kadar ulaşan yardımların yeterli olduğu ve ihtiyaç duyulması halinde yardım talebinde bulunacaklarını tarafımıza bildirmişlerdir. Tüm hemşehrilerimize, göstermiş oldukları hassasiyet ve duyarlılık için teşekkür ediyor, ihtiyaç halinde gerekli yardım kampanyasının başlatılacağını ve konunun hassasiyetle takip edildiğinin bilinmesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA