GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-02-2020 14:23   Güncelleme : 12-02-2020 16:30

Müsiad Türkiye Finans ile protokol imzaladı

Türkiye Finans, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Muğla Şubesi ile protokol imzaladı

Müsiad  Türkiye Finans ile protokol imzaladı

Türkiye Finans, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Muğla Şubesiile dernek üyelerini desteklemek amacıyla bir protokol imzaladı.

Bu protokol ile Türkiye Finans, Muğla’daki iş dünyasına destek verirken, derneğe kayıtlı 130 üyeye avantajlı bankacılık hizmetleri sunacak.

 

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, iş dünyasının farklı kesimleri ile protokoller imzalamaya devam ediyor.Banka, Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren iş dünyası derneklerine destek oluyor. Bu kapsamda Türkiye Finans,Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği  Muğla Şubesi ile yeni bir işbirliğine imza attı. Bu iş birliği kapsamında Türkiye Finans, 130 kadar derneküyesine bankacılık ürünlerinde belli muafiyetler ve avantajlar sunuyor.

 

Türkiye Finans Katılım Bankası,üyelerin finansman ihtiyaçlarında avantajlı kâr payı oranları sunarkenyeni açtığı katılım hesaplarında dailavekar paylaşım havuzlarıuyguluyor. Üyeler,3 ay boyunca kurumsal internet şubesi üzerinden yapacakları EFT ve havale işlemlerinden ücret almayacak.Üyeler, ilk 3 ay boyunca takasa verecekleri çekler için de herhangi bir ücret ödemeyecek.

12 Şubat’ta Muğla MÜSİAD İl Binası’nda gerçekleştirilen imza törenine; Türkiye Finans Ege Bölge Perakende Bölge Satış Müdürü Nilgün Deveci, Türkiye Finans Muğla Şube Müdürü Emre Turgut, MÜSİAD Muğla Şubesi Başkanı Kazım Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri Emin Özler ve Tolga Şahansoy katıldı.

 

 

 


[MY(BBMDB1]Ödemeyecek olmalı

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA