MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 04-02-2021 14:44   Güncelleme : 04-02-2021 14:44

Marangozun Katili, 17 Yaşındaki Oğlu Çıktı

Marangozun Katili, 17 Yaşındaki Oğlu Çıktı

Muğla'da 49 yaşındaki marangoz ustası Mehmet U. tartıştığı 17 yaşındaki oğlu F.U. tarafından ekmek bıçağı ile kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Gencin polisi arayarak babasının başka biri tarafından bıçaklanmış gibi ihbarda bulunduğu, sorguda da her şeyi itiraf ettiği ortaya çıktı.

Marmaris ilçesine 11 kilometre uzaklıktaki turistik İçmeler Mahallesi'nde gece saatlerinde iddiaya göre, gece saat 00.20 sıralarında F.U. (17), 112 ihbar hattını arayarak babasının bıçaklandığını, kırmızı montlu, zayıf yapılı orta boylarda sarı saçlı birinin de kaçtığını bildirdi.

Marmaris İlçe Asayiş Büro ekipleri, psikolog ve nöbetçi savcı, H.U. (13) ve F.U. ile görüşmeye başladı. Bu sırada olay inceleme ekipleri de daire, apartman ve apartman çevresinde cinayette kullanılan bıçağı bulmak için seferber oldu. Bir saat süren aramalar sonucu olayda kullandığı ön görülen ekmek bıçağı apartmanın bahçesindeki çiçekler arasında toprağa gömülü olarak bulundu. Çevrede yapılan güvenlik kamera incelemelerinde F.U.'nun verdiği eşkale uyan bir kişinin apartmana girip çıkmadığı görüldü. Çocuklarla yapılan görüşme sonucu çelişkili ifadeler veren F.U., daha sonra suçunu itiraf etti.