MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 21-04-2022 21:52

İlçe Başkanı Çelik: “BİZİM SİYASET TARZIMIZ HİZMET. TOPLUMUN ZAAFLARI ÜZERİNDEN SİYASETE SON VERECEĞİZ”

İlçe Başkanı Çelik: “BİZİM SİYASET TARZIMIZ HİZMET. TOPLUMUN ZAAFLARI ÜZERİNDEN SİYASETE SON VERECEĞİZ”

İlçe Başkanı Çelik:
“BİZİM SİYASET TARZIMIZ HİZMET. TOPLUMUN ZAAFLARI ÜZERİNDEN SİYASETE SON VERECEĞİZ”
AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, beraberinde mahalle muhtarlarıyla birlikte DSİ 21. Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu’nu ziyaret etti.
Çelik ve beraberindekiler, bölgedeki sulama göleti ve dere ıslahı gibi yıllarca çözülemeyen konuları Bölge Müdürü Köleoğlu’na ileterek, çözümü noktasında destek istedi.
İlçe Başkanı Çelik, ziyarette, Çallı, İkiztaş ve Akçalı sulama göletleri yatırım programa alındığının müjdesini paylaştı.
İlçe Başkanı Emin Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, emeği geçenlere teşekkür etti.
“Bizim siyaset tarzımız hizmet. Toplumun zaafları üzerinden siyasete son vereceğiz” diyen Çelik, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
“Başta liderim Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiğimiz, milletimize hizmet aşkımızla Akkovanlık, Çamlıyurt, Ortaköy, Olukbaşı, Danişment, Kafaca, Göldere, Hacıahmetler, Günlük, Çukur, Kayabükü muhtarlarımızla bölgemizin sulama göleti, dere ıslahı gibi yıllarca çözülemeyen konulara çözüm aradık. Çallı, İkiztaş ve Akçalı sulama göletlerini programa aldırdık. Bu anlamlı hizmetler için Tarım Bakanımıza, DSİ Bölge Müdürümüze ve Müdür Yardımcımıza, kıymetli vekillerimiz sayın Mehmet Yavuz Demir ve sayın Yelda Erol Gökcan’a ve değerli İl başkanımız sayın Kadem Mete’ye bölgem adına teşekkür ederim.”