FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 06-06-2021 12:05   Güncelleme : 06-06-2021 12:05

İki yıl aradan sonra toplantılara start verdiler!

İki yıl aradan sonra toplantılara start verdiler!

İki yıl aradan sonra toplantılara start verdiler!

Ülke genelinde housekeeping camiasına yönelik yaptığı başarılı çalışmalarıyla ve turizm emekçilerinin hakları, sorunları, özellikle pandemi sürecinde emekçilerin yaşadıkları  mağduriyetlerle ilgili açıklamalarda bulunan Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği Onursal Başkanı aynı zamanda Başdanışmanı Hakan Halit Yeni; Fethiye, Marmaris, Muğla ve Bodrum'u kapsayan Ege turuna çıktı.

HOTED Onursal Başkanı Hakan Halit Yeni, bölgedeki housekeeping derneklerini ziyaret edip; pandemi sonrası izlenecek yol haritasıyla ilgili toplantılarına devam ediyor. Bir süre daha devam edecek olan toplantıların Bodrum bölümünde; Universal Kimya’nın destek ve katkılarıyla, KAHDER’in organize ettiği toplantı, Gündoğan'da bulunan  Baia Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde belirli sayılarla gerçekleştirilen toplantıya, Bodrum Kat Hizmetleri Derneği (KAHDER), Fethiye Kat Hizmetleri Eğitim Derneği (FEKHED) Başkanı Gülsüm Ayar, Ercan İnsan Kaynakları Sahibi Yaşa Özak ve Universal Kimya yetkilileri katıldı.

KAHDER Bodrum Yönetimi adına toplantıyla ilgili kısa bir açıklamada bulunan Zeliha Tunca, “İki yıl aradan sonra Onursal Başkanımız Hakan Halit Yeni’nin ziyaretleri kapsamında ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla neredeyse iki yıla yakın bir süredir emekçiler olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Pandemi sonrası süreç dahil bir çok konuyu istişare edip, konuşma fırsatı bulduk. Başta onursal başkanımız Hakan Halit Yeni olmak üzere, katılan katkı sağlayan herkese KAHDER ailesi olarak teşekkür ediyoruz. İlerleyen zamanlarda sürpriz organizasyonlarla tekrar bir araya geleceğiz” şeklinde ifadeler kullandı.