ULA
Giriş Tarihi : 06-05-2022 20:24   Güncelleme : 06-05-2022 22:00

HIDIRELLEZ ULA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

HIDIRELLEZ ULA’DA COŞKUYLA KUTLANDI


Ula Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Hıdırellez Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan da katıldığı etkinlik, Ula Belediyesi Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleştirildi.
Milletvekili Gökcan, etkinlik sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile Ula Belediye Başkanı Özay Türkler ve ekibine teşekkür etti.
Gökcan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Ula Belediye Başkanlığımız tarafından hizmete açılan ve Muğla’da tek olma özelliği taşıyan 412 kursiyerin farklı branşlarda eğitim gördüğü “Ula Belediyesi Gençlik Merkezi” bahçesi bugün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ula  Belediyemizin ev sahipliğinde birincisi düzenlenen Ula Hıdırellez Şenliğinde hemşerilerimizle birlikte Hıdırellezi coşkuyla kutladık. İlçede yaşayan gençlerimizin ve çocukların sevinçlerine tanıklık ettik. Gençlik Merkezinde incelemelerde bulunarak çocuklarımıza başarılar diledik. Ula İlçemizde ilk defa yapılan Hıdırellez Şenliği ve İlçede faaliyete geçen Gençlik Merkezi için Belediye Başkanımız Özay Türkler’i ve ekibini canı gönülden tebrik ediyorum. Ula Belediyemiz Akyaka başta olmak üzere son dönemde yaptığı çalışmalarla vatandaşlarımızın gönlüne taht kurmaya devam ediyor. Muğla’mız ve Ula’mız için çalışmaya devam."