FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 21-04-2021 20:40   Güncelleme : 21-04-2021 20:40

Fethiyespor Sahasında Kazandı 2-0

Fethiyespor Sahasında Kazandı 2-0

 

Fethiyespor Sahasında Kazandı 2-0

 

 

Fethiyespor kendi sahasında Tokatsporu Anıl Arıcıoğlu ve Berkay’ın attığı gollerle 2-0 mağlup etti.

 1. Lig 2. Grup 32’nci hafta karşılaşmasında Fethiyespor kendi sahasında düşme hattı içersinde yer alan Tokatspor ile karşılaşarak 2-0 mağlup etti. Fethiye Şehir Stadında oynanan karşılaşmayı Yunus Emre Yılmaz , Tahir Mert Uzunsakal ve Umut Eren Şenel hakem üçlüsü yönetti.

Lacivert Beyazlı temsilcimiz Fethiyespor sahaya Teknik Direktör Enver Ataçocuğu yönetiminde, Halil, Sabri, Berkay, Anıl Gir,Yakup,Sacit,Fatih, Serhat  Mutlu, Mert, Hayrullah ve  Anıl Arıcoğlu ile sahaya çıkarken, konuk takım Tokatspor ise Mikail , Berkcan, Abdulbaki,Serhat Kaymak, Erdem,Batuhan, Furkan, Alican , Eray , Ulaş ve Mehmet  ile sahaya çıkarak mücadele etti.

Maçtan Dakikalar

 1. dakikada Serhat Mutlu sürüklediği atakta ceza sahasına ortaladı. Savunmayı ve Fethiyespor ileri uç oyuncularını geçen top ceza sahası dışına yöneldi. Anıl Gir’in ceza sahası çizgisi üzerinden şutunda kaleci Mikail gole izin vermedi.
 2. dakikada Anıl Gir pasını ceza sahasındaki Yakup’a aktardı. Yakup’un yakın mesafeden yaptığı vuruşta kaleci Mikail topu çeldi. Pozisyonun devamında savunma topu tehlike bölgesinden uzaklaştırdı.
 3. dakikadaSerhat Mutlu’nun ceza sahasına kullandığı taç atışında Anıl Gir topla buluştu. Kaleci ile karşıya kalan Anıl Gir’in vuruşunda sonuç gelmedi.
 4. dakikada köşe gönderinin yaklaşık 2 metre önünde kazanılan serbest vuruşu, Berkay doğrudan kaleye kullandı. Kaleciyi aşan top ağlarla buluştu. 1-0
 5. dakikada Serhat Kaymak’ın ceza sahası dışından şutunda top yandan auta çıktı.
 6. dakikada Yakup’un pasında Anıl Arıcıoğlu kaleci ile karşı karşıya kaldı. Mikail yerinde bir müdahale ile topu kontrol etti.
 7. dakika Anıl Arıcıoğlu ceza sahasına atılan pas ile topla buluştu. Anıl Arıcıoğlu uygun durumda vuruşunu yapacağı anda Erdem araya girdi ve gol izni vermedi. İlk yarı Fethiyespor’un üstünlüğü ile sona erdi.
 8. dakikada Yakup’un ceza sahası dışından şutunda kaleci topun sahibi oldu.
 9. dakikada Batuhan sürüklediği atakta ceza sahasına girdi. Yakın mesafeden şutunda kaleci Halil gole izin vermedi.
 10. dakikada Yasin pasında ceza sahasına giren Anıl Arıcıoğlu kaleci Mikail ile karşı karşıya kaldı. Anıl Arıcıoğlu düzgün bir vuruşla topu ağlarla buluşturdu. 2-0