FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 30-06-2021 17:52   Güncelleme : 30-06-2021 21:09

CHP heyetinden MTÜRK TV’ye ziyaret

CHP heyetinden MTÜRK TV’ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir’i ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette MTÜRK TV Genel Yayın Koordinatörü Serdar Cemal Süzeroğlu ve Fethiyetürk Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ayfer Kurt da yer aldı. Yerel medyanın durumunun değerlendirildiği ziyarette; CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir özellikle yerel basının bölgemiz için önemli olduğunu vurguladılar.

Ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan  CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, “Yerel basın ziyaretlerimize Milas’tan başladık. Çok güzel geri dönüşler aldık. Yerel basının demokrasi açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi iktidara geldiği zaman, yerel basının güçlenmesi adına gerekli yasaları çıkartacağız. Bunun sözünü şimdiden veriyoruz” dedi.

Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ziyaret için İl Başkanı Zeybekoğlu ve beraberindeki heyete teşekkürlerini sundu.