FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 05-06-2021 17:01   Güncelleme : 05-06-2021 17:01

AK Parti Kadın Kolları’ndan örnek davranış

AK Parti Kadın Kolları’ndan örnek davranış

AK Parti Kadın Kolları’ndan örnek davranış

AK Parti Fethiye Kadın Kolları üyelerinden örnek etkinlik. Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri Fethiye Yarımadası’nda bulunan Alesta Beach ve çevresinde çevre temizliği faaliyeti gerçekleştirdi. Bölgede piknik yapan vatandaşların bıraktığı çöpler bir bir toplanırken, Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz çevreye duyarlı olmasını istedi.

AK Parti Fethiye Kadın Kolları, Dünya Çevre Haftası dolayısıyla örnek bir çalışmaya imza attı. AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve yönetim kurulu üyeleri, sabah saatlerinde Alesta Beach ve çevresindeki alanda temizlik yaptılar ve çevreye karşı daha duyarlı olunması mesajını verdiler. Çeşitli içecek şişelerinden, piknikçilerin bıraktığı çöpler temizlenirken; benzer etkinliklerin aralıksız süreceği kaydedildi.

AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz yaptığı açıklamada, “Fethiye Kadın Kolları yönetimi olarak Çevre Koruma Haftası dolayısıyla toplandık. Burada çevreye bilinçsizce atılan çöpleri toplayıp, halkımızın dikkatini bu konuya çekmek istedik. Çevre kirlenmesini, insanın doğaya verdiği zarar olarak tanımlayabiliriz. Bilinçsizce bırakılan plastik, yaklaşık 400 yıl doğada kaldığına göre tehlikenin boyutlarının ne kadar ciddi olduğunu anlayabiliriz. Çevrenin korunması ve kirlenmesinin önlenmesi için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz. Gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için yeşil alanları ve diğer canlıları korumalıyız. Hepinize güzel temiz bir doğa, mutlu sağlıklı bir hayat dilerim. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederim” dedi.