FETHİYE
Giriş Tarihi : 24-03-2020 18:07

Fethiye'deki Gazeteler Dönüşümlü Yayınlanacak

Türkiye'de koronavirüs ile mücadele konusunda her gün yeni tedbirler ve yasaklar alınırken, bu süreçte günlük yayın yapan Fethiyetürk Gazetemiz Salı ve Cuma günleri yazılı olarak sizlere ulaşacak.

Fethiye'deki Gazeteler Dönüşümlü Yayınlanacak

Türkiye'de koronavirüs ile mücadele konusunda her gün yeni tedbirler ve yasaklar alınırken, bu süreçte günlük yayın yapan Fethiyetürk Gazetemiz Salı ve Cuma günleri yazılı olarak sizlere ulaşacak. Pazar hariç 6 gün boyunca ise “Fethiyetürk Dijital” özel gazetemiz dijital ortamdan yine takip edilebilecek.

Türkiye'de bir çok sektör için alınan yasak kararları sürerken, çalışma şartları zorlaşan yerel basın için Basın İlan Kurumu aracılığıyla bazı haklar tanındı. Bu kapsamda Fethiye’de yayın yapan ve resmi ilan yayınlama hakkına haiz olan 7 günlük gazete dönüşümlü olarak çıkacak. Fethiyetürk Gazetemiz bu dönüşüm içerisinde Salı ve Cuma günleri sizlere yazılı olarak ulaşmaya devam edecek. Pazar hariç diğer günler ise yine www.muglaturk.com sitemiz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden “Fethiyetürk dijital” özel gazetemize ulaşılabilecek. Muğla’nın her ilçesine dağıtılan Muğlatürk Gazetemiz ise haftalık yayınını sürdürecek. www.muglaturk.com haber sitemiz ise her zaman olduğu gibi güncel yayın akışına devam edecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA