Süt Günü'ne özel süt ikramı

MİLAS - 08-06-2023 12:57 614 kez okundu.

Süt Günü'ne özel süt ikramı

 

Milas Süt Birliği, Dünya Süt Günü etkinlikleri kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürlüğü’nde kalan depremzede ailelere ve çocuklara süt ve süt ürünleri ikramında bulundu.

 

Milas Süt Birliği, Dünya Süt Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı. Kutlamalar kapsamında, depremzede çocuklar ve aileleri de unutulmadı. Geleceğimiz olan çocuklara yönelik birçok örnek proje ve etkinliğe imza atan Milas Süt Birliği, bu kez Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda kalan depremzede çocuklara eğlence düzenledi.

Renkli görüntülere sahne olan etkinliğe; Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Vekili ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Genel Müdürü Ali Akdeniz,Milas Süt Birliği Finansal Danışmanı M. Raci Usta, Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürü Serkan Acarsoy, depremzede aileler ve çocuklar katıldı.

ÇOCUKLAR PALYAÇO İLE EĞLENDİ

Depremin yarattığı moral bozukluğunun giderilmesi, çocuklara psikolojik destek olması amacıyla Dünya Süt Günü’nde palyaçolarla müzikli eğlence düzenlendi. Depremzede çocuklar, çalınan müziklerle ve palyaço ekibiyle doyasıya eğlendi.

Çocuklarla yakından ilgilenen Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, çocuklara ve ailelere Dünya Süt Günü hakkında bilgi verdi.

Gezgin, sağlıklı bir yaşam için herkese süt ve süt ürünleri tüketmesi tavsiyesinde bulundu.

Etkinlikte, depremzede ailelere ve çocuklara süt ve süt ürünleri ikramı yapıldı.

 

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
2023-2024 Eğitim Öğretim Güvenlik Toplantısı Yapıldı

2023-2024 Eğitim Öğretim Güvenlik Toplantısı Yapıldı

29-09-2023 - MİLAS

12 Bin Üretici Ucuz Motorine Kavuşacak

12 Bin Üretici Ucuz Motorine Kavuşacak

29-09-2023 - MİLAS