DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Serap Ülkü
Serap Ülkü
Giriş Tarihi : 30-12-2019 11:39

Siyaset çoluk çocuğun söylediği laflara kaldı ise

O gidecek bu gidecek bugün alındı yarın alındı lar ile ortalık karıştırılıyor ise ağlanacak halimize gülelim

Siyaset donunu dahi toplayamayanların elinden bir önce kurtarılmalıdır

Ocak ayı kongreler ile hızlı geçecek dedikodu kazanlarına haddini bildirmek siyasi partilerin en büyük başarısı olacaktır

Muğla Kazanacaktır artık osmanlı tokatını

Muğla da ki siyaset ve ticaret için ortalık karıştıran dedikodu tellallarına ivedilikle atmalıdır.

Ben yoksam parti yok diyenler kapı dışına bırakılmadığı sürece hedefe muğla da ulaşmak zor

Ki en yakın örnek Yerel secimlerde kendini ele vermiştir

Ak Parti gibi, “Adalet, hak, hukuk, birlik, beraberlik” felsefesi üzerine kurulan, “Kol kırılır yen içinde kalır” anlayışıyla hareket eden bir siyasi ekipte kapalı kapılar arkasında konuşulanların kamuoyu önünde tartışılmaya başlaması, seslerin yükselmesi yakında kılıçların kınından çıkacağını gösteriyor.

 

AK Parti kültüründe, CHP ve MHP’de olduğu gibi lidere “başkaldırma, isyan etme” yaşanmaz, tam aksine 17 yıldır tanık olduğumuz “lidere biat, bağlılık” artarak devam edecektir.

 

AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın 17 yıldır uygulanan parti disiplini ve hiyerarjisinin bozulmasına, kanaat önderlerinin dışlanmasına, CHP’de olduğu gibi parti içi muhalefet yaratmak isteyenlere, “Aferin, partiyi bölmeye devam edin” demeyecektir.

 

Sayın Cumhurbaşkanı muğlada  böyle bir girişimi sezmesi halinde yıllarca yol arkadaşlığı, kader birliği yaptığı dava arkadaşlarının itibarsızlaştırılmasına seyirci kalmayacaktır.

Bu sebeple sayın Recep Tayyip Erdoğan masasındaki teşkilatı tarafından hazırlanan özel raporlar doğrultusunda yeni atamalar ve yer değişikliklerini ivedilikle yapıp 2021 de yapılacak kongreye partisini sorunsuz hazırlayacaktır.  Bu davaya hizmet edenleri layık olduğu mevki va makama taşıyıp partisini ve ülkeyi 2023 hedefine başarılı bir şekilde taşıyacaktır.  Unutmayın ki siyasette başarı feraset sahibi olmakla gelir. Tıpkı Abdülhamid han hazretlerinin ülkeyi yönetme tarzı gibi sayın Recep Tayyip Erdoğan da bu ülkeyi feraceyle yöneten bir liderdir.

Saygılarımla

Hedef2023

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA