Bindik Bir Alamete Gidiyoruz Kıyamete

GÜNCEL - 15-02-2022 10:13 1600 kez okundu.

Bindik Bir Alamete Gidiyoruz Kıyamete

Bindik Bir Alamete Gidiyoruz Kıyamete

A Haber Ajansı’nın baş yazarı Gazeteci Ferhat Aydoğan bugünkü köşe yazısında 6’lı muhalefeti eleştirerek “Bindik Bir Alamete Gidiyoruz Kıyamete” başlıklı yazısında sözlerine şöyle devam etti.

Geçtiğimiz gün toplanılan 6’lının bugünlerde yansıması neredeyse hiç olmadı. Amerikan raporlarında yer alan bir kaç beseleme medya dışında ‘’ geliyor gelmekte olan ‘’  etkisi neredeyse hiç yaşanmadı. Zaten o yuvarlak masadan da olmasıda beklenemezdi…

Yuvarlak masanın etrafında ‘’ büyük Türkiye’’ yi konuşmuşlar .  Kılıçdaroğlunun organize ettiği yuvarlak toplantı masasında ilk önce kimler nerede oturacak konusunda bile anlaşamadıkları kulislere düşenler arasındaydı.
Dün yola çıktıklarını yolda buldukları ile değişen Ali Babacan ve Davut Oğlu ikilisi , dünün ülkücü ablası olarak kendini tanıtan bügünün Pensilvanya’nın ablalığına soyunmuş olarak düşünülen Akşener , Kendi Partisinden kulağından tutulduğu gibi kovulanların ilk sığınağı olarak bilinen DP bu altılı gibi bir altılı daha koysanız ,sayı 12 de olsa PKK uzantısı HDP’siz yine olmaz.  

Kambersiz düğün olur mu? 

Tabi ki olmaz !

HDP biz olmadan olmaz diye bağıra bağıra açıklama yapıyor. 6 mühalefet lideri  HDP’yi gizlemeye çalışsalarda matematik tutmuyor. HDP siz yapamayacaklarını kendileride bildikleri için HDPKK’dan yapılan cılız bir sesler tüm gazlar alınıyor. Tatlı su kurnazlığı siyaseti tam gaz devam ediyor.

Baştan aşağıya önümüze konulan tüm  profiller düşük ve kendi dava arkadaşlarını yarı yolda bırakmış , bir şekilde kurulmuş düzene başkaldırır eğilimi olan profiller. Bu profiller mi ‘’ büyük Türkiye’’ hayalleri kuruyor !?
Bu kadrolara söylenecek en güzel şey Allah c.c güzel ülkemizi muhafaza buyursun ,bu proje partilerine fırsat vermesin. 

Düşünsenize bu insanların tek projesi vatanını canından aziz bilen şerefli milletini seven millet ittifakını yıkmak. Millet ittifakının ve Ak parti’nin yapmış olduğu bütün projeleri durdurmak ve yok etmek. Bunlar Cumhur ittifakının kendi beyanları ,canlı yayınlarda söyledikleri halkı ve vatandaşı ayrıştırıp kin ve nefrete sürükleme çabaları. Kısaca bu zihniyet kaos zihniyetidir. 

Bindik bir alamete giyoruz kıyamete,bakalım milettin kantarı bu 6’lıyı kaç kilo tartar göreceğiz…

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Altun, sosyal medya hesabı üzerinden 2022-KPSS'ye ilişkin paylaşımda bulundu

Altun, sosyal medya hesabı üzerinden 2022-KPSS'ye ilişkin paylaşımda bulundu

04-08-2022 - GÜNCEL

Sanatçı İlhan İrem son yolculuğuna uğurlandı

Sanatçı İlhan İrem son yolculuğuna uğurlandı

30-07-2022 - GÜNCEL