AK BELEDİYELER, YENİ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİNİ ETKİLİ KULLANIYOR

SİYASET - 16-06-2022 18:03 840 kez okundu.

AK BELEDİYELER, YENİ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİNİ ETKİLİ KULLANIYOR

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki, Hamza Dağ ve Ömer İleri,büyükşehir ve il belediye başkanlarıylaAK Parti Genel Merkezi’nde ‘Yerel Yönetimlerde Yeni Bilgi ve İletişim Teknolojileri’konulubir toplantı gerçekleştirdiler.

AK Parti 155.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için Ankara’da bulunan büyükşehir ve il belediye başkanları, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri ile bir araya geldi. Toplantıda yerel yönetimlerde yeni bilgi ve iletişim teknolojileri ele alındı.

Toplantıda belediye başkanlarına hitap eden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “AK Belediyeler olarak amacımız; vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermek ve eser bırakmak. Başkaları varsın yalanlarla uğraşsın, algıyla uğraşsın, zamanlarını boş işlerle geçirsin, bu bizi ilgilendirmiyor. AK Belediyelerimiz, ürettikleri eserleri, hizmetleri ve yeni bilgi ve iletişim teknolojilerini şehirlerinde yaşayan vatandaşlarımıza ulaştırıyorlar. Çağımızın bilgi ve iletişim teknolojilerini etkili kullanan bütün AK Belediyelerimizi tebrik ediyorum. İnsanlarımız yapılan işleri ve eserleri biliyor ve takdir ediyor. Bizim algılarla işimiz olmaz. Ortaya hizmet koyar ve bunu anlatırız.  Biz, AK Belediyeler olarak hem yeni nesil teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları da şehirlerimize eksiksiz bir şekilde uyguluyoruz.” diye konuştu.

Toplantıya katılan AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Hamza Dağ ile AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri de yerel yönetimlerin uygulayabileceği çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Gökcan'dan Akca'ya başsağlığı ziyareti

Gökcan'dan Akca'ya başsağlığı ziyareti

05-08-2022 - SİYASET

Muharrem İnce'den, Kılıçdaroğlu'na çok sert suçlama

Muharrem İnce'den, Kılıçdaroğlu'na çok sert suçlama

03-08-2022 - SİYASET