SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 07-10-2020 16:48   Güncelleme : 07-10-2020 16:57

Zorlar Mahallesi Oyuk Mevki'sinde Kilitli Parke Döşeme Çalışmaları Başladı

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; ihtiyaç duyulan kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği kilitli beton parke döşeme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Zorlar Mahallesi Oyuk Mevki'sinde Kilitli Parke Döşeme Çalışmaları Başladı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatlarıyla gerçekleştirilen çalışmalar, merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetilmeden vatandaşların talepleri doğrultusunda oluşturulan program dahilinde sürdürülüyor.

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bu program dahilinde gerçekleştirilen kilitli beton parke döşeme çalışmalarının son adresi Zorlar Mahallesi Oyuk mevki’si oldu.

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Zorlar Mahallesinde başlattığı çalışmalar ile daha önce gerçekleştirilen asfalt çalışmasının ardından, sokakları kilitli parke taşı ile döşeyerek, Mahalle sakinlerinin yol ihtiyacını da karşılaşmış olacak.

Yaptığı çalışmalar dolayısıyla Seydikemer Belediyesine ve Başkan Yakup Otgöz’e teşekkür eden mahalle sakinleri mahalleleri için gerekli olan önemli bir ihtiyacında karşılandığını belirtti.

Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak ve Zorlar Mahalle Muhtarı Şaban Türkmen çalışmaları yerinde inceledi.

Haber:Erkan Kaçmaz