FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 14-10-2020 23:23   Güncelleme : 14-10-2020 23:26

Ziraat Odasın'dan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Ziraat Odasın'dan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Ziraat Odasından Emniyet Müdürüne Ziyaret

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan  görev değişikliği sonrasında atanan İsmail Ayhan'a Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Meclis Başkanı Kemal Karadenizli ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatma Nur Başkaya ile hoşgeldin ziyaretlerinde bulundular. 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel'in Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe Emniyet Müdürlüğü görevine atanmasının ardından Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İsmail Ayhan'a siyasi ve sivil toplum örgütlerinden ziyaretler sürüyor. 
Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan atamalar sonrasında hoş geldiniz ziyaretimizi gerçekleştirdik diyen Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, " Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan İsmail AYHAN Müdürümüz’e , Ziraat Odası Yönetim Kurulu Adına ben  Kenan Karayiğit , Meclis Başkanımız Kemal Karadenizli ve Genel Sekreter Yardımcımız Fatma Nur Başkaya ile Hoşgeldin ziyaretlerinde bulunduk.Müdürümüzü daha öncesinden tanıyoruz. Bizler sivil toplum örgütleri olarak  hep birlikte olmak, Fethiye'nin menfaatleri için birlik olmak üzere çalışıyoruz. Ismail müdürümüze nezaket ziyaretinde bulunduk. Hayırlı uğurlu ve başarılı bir görev süresi olmasını temenni ettik"dedi. 
Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan," Ben Fethiye'ye yapancı bir müdür değilim. Daha öncede Fethiye ve Seydikemer'de görev icra ettim. Bölgeyi ve bölgedeki bir çok sivil toplum örgütlerimiz ve siyasilerimizi yakından tanıyorum. Tanımadıklarımızıda tanıtacağım. Bize verilen görevleri yasaların kanunların tanıdığı sınırlar içerisinde uygulanmasını sağlayacağız. Amacım Fethiye'nin huzurunu ve güvenliğini sağlamaktır. Bunu yaparkende mülki ve  idari  amirlerimiz ve sivil toplum örgütlerimiz ile birlikte hareket etmek gayreti icerisindeyim. Bu gün Fethiye Ziraat Odamız Başkanı ve meclis başkanı ziyaretimize geldiler..Beni ve Emniyet Müdürlüğümüzü ziyadesiyle memnun ettiler. Kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim"dedi. 

.Güler yüzü ve hoş sohbeti için kendilerine teşekkür ederiz