GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-10-2021 20:41   Güncelleme : 21-10-2021 20:41

Yurt Dışından Ali Erbaş’a ve Dolar’ın Yükselişi ile Hükümeti Eleştirenlere Büyük Tepki

Yurt dışında yaşayan ve Türk vatandaşı olan Türkmen Atilla Halit'in Twitter’dan yaptığı açıklama dikkat çekti.

Yurt Dışından Ali Erbaş’a ve Dolar’ın Yükselişi ile Hükümeti Eleştirenlere Büyük Tepki

Yurt dışında yaşayan ve Türk vatandaşı olan Türkmen Atilla Halit'in Twitter’dan yaptığı açıklama dikkat çekti.

İşte yaptığı açıklama;

Sayın Tayyip Erdoğan'a ve 83 milyon aziz Türk milletine saygılarımla. 
Bu Hükümet iktidara geldiği günden bu pandemi süresine kadar ülkemizin her yerini otobanlar ağı ile döşedi, tüm alt yapı sorunlarını çözdü. (yol, elektrik, su ) Hızlı trenin Çin ile bağlantısını kurdu, barajlar yaptı. 

Sultan Abdulhamit 'in hayali olan Marmaray'ı köprüleri yaptı. Savunma sanayisi yüzde 60 yükseldi.İktidara geldiği zamanki Türkiye'nin nüfusu ile şuanki nüfusu yüzde 30 arttı. O gün devlet infaz koruma memurlarının aldığı ücret 270 dolardı şuan ise yaklaşık 700 dolar. Kişi başı milli gelirin 12000 dolar seviyelerine çıktığını bu millet gördü ve inkar edemez. Terörle mücadelede sınır dışı ve yurt içinde büyük başarılara imza attı. Pandemi döneminde bütün dünya etkilendiği gibi ülkemizde etkilendi. 

Korona virüsünü üreten ABD ve Çin ile birlikte Tayyip Erdoğan değil ki suçlu onu gösteriyorlar. 
Gökten inen ve toprağa düşen yağmurun temelinde rahmet yatar. Topraktan hayat fışkırır. Hiç beklenmedik büyük yağmur bulutları dünyanın neresinden toprağa inerse rahmet felakete dönüşür. Sel, toprak kaybı, insan ölümü bunlar doğal afetlerdir. Sorumlusu da herhalde o ülkeyi yöneten devlet başkanı değildir. Pandeminin getirdiği ekonomik sorunların sorumlusu o ülkenin devlet başkanı ya da Tayyip Erdoğan olamaz. Bu böyle bilinmeli 

Türkiye'ye sıkıntı vermek isteyen batı ve okyanus ötesi, Tayyip Erdoğan'ı iktidardan indirmek için her türlü presi yapmaktadır. Akılları sıra iktidardan indikten sonra herhangi bir Avrupa ülkesinde tutuklayıp Miloseviç'in sonu gibi olmasının peşindeler. Ama unutmasınlar ki bu asil millet Tayyip Erdoğan'ı batıya ve beşli çeteye yedirmezler. 

İsminin başında Prof. Dr. sıfatı taşıyan Ali Erbaş denen zatın açıklamasını esefle izledim. Bir insanın hanımı hayattayken baldızı ile yatağa girmek dinimizce caiz değildir. Günahtır. Ama hanımı öldükten sonra evlenebilir. Ölçü de hazreti Osman'dır. Efendimizin bir kızıyla evli ama vefatından sonra diğer kızı ile evleniyor. Ali Erbaş denen bu zata neden tepki göstermiyorsunuz Türkiye'de ki Sunniler? Allah onu bildiği gibi yapsın. 

Bir de Alevilere dil uzatırsınız. Ben Atilla Halit olarak Sünniyim. Bu konuda da sayın devlet başkanımızın doğru karar vereceği fikrindeyim. Sayın devlet başkanımıza 15 Temmuz' da olduğu gibi şu anda da çevresindekiler zarar vermektedir. Aziz Türk milletine saygılarımla arz ederim.

Haber : Ali Dinçer