FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 04-03-2020 17:01

Yörük Yaren Gecesi İptal Edildi

Karaçulha Gönüllüleri Derneği bu haftaki Yörük Yaren eğlence programını iptal etti.

Yörük Yaren Gecesi İptal Edildi

Karaçulha Gönüllüleri Derneği bu haftaki Yörük Yaren eğlence programını iptal etti. Bunun yerine başta İdlib’teki hain saldırıda şehit olan askerlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu ve lokma dağıtıldı.
Karaçulha Gönüllüleri Derneği bu haftaki Yörük Yaren eğlence programını iptal etti. Bunun yerine başta İdlib’teki hain saldırıda şehit olan askerlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu ve lokma dağıtıldı. Böyle bir dönemde eğlence etkinliği yapılmaması kararı aldıklarını kaydeden Dernek Başkanı Halil Hancı, “Eğlence programını iptal ederek şehitlerimiz için duada bulunulup, lokma döktürdük” dedi. 

Karaçulha Gönüllüleri Derneği’nde gerçekleşen organizasyona Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, Fethiye 15 Temmuz Şehitleri Derneği Başkanı Harun Balcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Karaçulha Mahallesi’nde bulunan camii imamları tarafından şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti ve Yasin-i Şerif okundu. Mevlidi Şerif ve ilahilerin de okunduğu gecede katılımcılara lokma ikram edildi. Yoğun katılımın olduğu programda yapılan tüm dualar şehitlerimize gönderildi.