TV Program
Giriş Tarihi : 22-09-2021 11:13   Güncelleme : 22-09-2021 11:18

Yönetim Kurulu Üyesi Tufan, “Hedefimize ulaşacağız”

MTÜRK TV ekranlarında yayınlanan, Fatih Dereli’nin hazırlayıp sunduğu Spor Ajandası programında bu hafta 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Fethiyespor ile 2. Lig Kırmızı Grup’ta bulunan Bodrumspor’un maçları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Üyesi Tufan, “Hedefimize ulaşacağız”

MTÜRK TV ekranlarında yayınlanan, Fatih Dereli’nin hazırlayıp sunduğu Spor Ajandası programında bu hafta 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Fethiyespor ile 2. Lig Kırmızı Grup’ta bulunan Bodrumspor’un maçları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Bu hafta yayınlanan programda Teknik Direktör Enver Ataçocuğu; Fethiyespor’un deplasmanda 4-2 kazandığı İçel İdmanyurdu ve Bodrumspor’un evinde 3-0 kazandığı Ergene Velimeşespor maçları hakkında görüşlerini aktardı. Fethiyespor’un deplasmanda önemli bir galibiyet aldığını belirten Ataçocuğu, lacivert beyazlıların yakaladığı ivmenin devam edeceğini belirtti. 3’te 3 yapan Bodrumspor hakkında da değerlendirmelerde bulunan tecrübeli hoca, yeşil beyazlıların da aynı şekilde ilerleyişini sürdüreceğini kaydetti.

Programa telefonla canlı yayına bağlanan Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Cem Tufan, deplasmanda alınan İçel İdmanyurdu galibiyeti ve takımın durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Tufan, “Fethiyespor olarak deplasmanda çok önemli bir galibiyet aldık. En zorlu rakiplerimizden İçel İdmanyurdu karşısında, güzel bir futbolla 3 puan almayı başardık. Sezon başında hocamızın transfer politikası doğrultusunda bir planlama yaptık. İlk hafta Kırıkkale deplasmanında beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Ondan sonra hocamızın programı kapsamında yeni bir modelle yolumuza devam ediyoruz. İnşallah aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Ligde hedefimize ulaşabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Tek dileğimiz sakatlık olmaması ve şansın yanımızda olması. Belirlediğimiz noktaya ulaşmada o sene bu sene diyoruz” dedi.

Açıklamasını sürdüren Yönetim Kurulu Üyesi Tufan, “Geçtiğimiz dönemlerde bir iletişim kopukluğu oluyordu. Bu sezon bunları aştık. Başkanımız Sayın Esat Bakırcı her zaman kulüpte… Bütün emeğini Fethiyespor’a verdi. Geçen yıldan farklı olarak Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca bu işe biraz daha sahip çıktı. Şu anda kendisi bizim yanımızda. Bunun için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Takım kararlılıkla ilerleyip, düzgün yönetilince destekler de artmaya başladı. Birçok işletmeci katkı gelip, katkı sağlamak istediklerini dile getirdiler. Kombinelerimizin büyük bölümünü satmış durumdayız. Fethiye halkı takımına büyük bir sevda ile sahip çıkıyor. İnşallah hep beraber hedefimize yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Cem Tufan, “Altyapıdan 8 oyuncumuzu kampa götürdük. 4 oyuncumuz da yaş gruplarından yükseldi ve profesyonel takımla devam ediyor. Altyapı tesisimizin inşaatı da hızla devam ediyor. Büyük bölümü tamamlandı. Çıktığımız bu yolda sportif başarı ile birlikte bu tesisi de tamamlayıp, sezon sonuna aktif hale getirerek; Fethiyespor’un 20 yılını kurtarmış olacağız. Soyunma odalarımızı yeniledik. Şampiyonluk yolunda ilerleyen bir takıma yakışacak soyunma odaları yaptık. Her şeyin çok güzel olacağını ümit ediyorum” diye konuştu.