SİYASET
Giriş Tarihi : 10-12-2021 17:05   Güncelleme : 10-12-2021 17:05

Yeni katılan üyelere rozetleri törenle takıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığında, yeni üyeler için rozet takma etkinliği organize edildi.

Yeni katılan üyelere rozetleri törenle takıldı

 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığında, yeni üyeler için rozet takma etkinliği organize edildi.

Yoğun katılımın olduğu rozet takma törenine; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Parti Meclis Üyesi Hasan Efe Uyar, CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

 

CHP Fethiye İlçe Merkezinde gerçekleşen rozet takma töreninde ilk olarak saygı duruşu bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi.  CHP’ye üye olan Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ile Foça Mahallesi Muhtarı İlker Can’a rozetleri CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı tarafından takıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak çok mutlu bir gün yaşıyoruz. Göreve geleli 20 ay oldu. Bugüne kadar bin 780 kişi üye oldu. Diğer partiler ve her meslek kuruluşundan vatandaşlar, partimize kaydoldular. Ben bunları tek başıma yapmadım. Emeği geçen kadın kolları başkanımıza, gençlik kolları başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

 

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu konuşmasında hükümeti eleştirerek, genel seçimlerin bir an önce yapılması gerektiğini vurguladı. CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, “Partimize yeni katılan herkese hoş geldiniz diyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

CHP Parti Meclisi Üyesi Hasan Efe Uyar’ın ardından kürsüye gelen Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Bugün partimize yeni katılan üyelerimizin rozetlerini takdim edeceğiz. Bunun yanında belediye başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerin açılışını yapacağız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi sayısı bir milyon 300 bini geçti. Bu mücadele sadece bizim değil, ülkesini seven herkesin mücadelesi” diye konuştu.