FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 02-04-2022 13:05

Yaz okullarında dev anlaşma

Fethiye Özel Birey Okulu Kampüsü’nde 20 Haziran-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan yaz okulu çalışmalarında spor faaliyetleri için Fethiye Boğaları Spor Kulübü ile Fethiye Birey Eğitim Kurumları arasında iş birliği protokolü imzaladı.

Yaz okullarında dev anlaşma

 

 

Fethiye Özel Birey Okulu Kampüsü’nde 20 Haziran-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan yaz okulu çalışmalarında spor faaliyetleri için Fethiye Boğaları Spor Kulübü ile Fethiye Birey Eğitim Kurumları arasında birliği protokolü imzaladı.

 

İmza töreninde Fethiye Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Şerif Özdemir, Kampüs Müdürü Çağla Küçükbenli Arslan ve Fethiye Boğaları Spor Kulübü kurucusu Mesut İrice hazır bulundu. Özdemir Akademi kurucusu Şerif Özdemir yaptığı açıklamada, “Bu sene yapacağımız yaz kampı çalışmalarında daha profesyonel bir ekiple yola devam etme kararı alarak spor faaliyetlerimize Fethiye’nin önde gelen Lider Kurumu Fethiye Boğaları Spor kulübü ile ortaklık anlaşması yapmış bulunuyoruz. İki taraf için de hayırlı olsun” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Fethiye Boğaları Spor Kulübü Kurucusu Mesut İrice açıklamasında, “10 dönüm bir arazi üzerine kurulu kampüs içerisinde yüzme havuzu, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası kapalı spor salonu, bocce, mini golf, jimnastik gibi alanlarının bulunması; Fethiye’de bu alanlara sahip tek kurum Birey Okulları’dır. Bundan dolayı iş birliği yapmanın, bu alanlarda çok iyi ve güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyoruz” dedi.

 

Protokol ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kampüs Müdürü Çağla Küçükbenli Arslan, “Bu yıl ki yaz kampımızda dil (İngilizce), sanat ve spor faaliyetleri bir arada yürütülecektir. Spor faaliyetlerinde Fethiye Boğaları Spor Kulübü ile yapılan anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. Çocuklarımızın spor alanlarında emin ellerde eğitileceği için kendimizi şanslı ve güvende hissediyoruz. Yaz kursu erken kayıt fırsatları 8 Nisan’a kadar devam edecek olup, kontenjanlarımız sınırlıdır” diye konuştu.