YATAĞAN
Giriş Tarihi : 01-05-2021 18:30   Güncelleme : 01-05-2021 18:30

YATAĞAN HASTANEMİZ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR…

YATAĞAN HASTANEMİZ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR…

YATAĞAN HASTANEMİZ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR…

Yelda Erol Gökcan : 

Yatağan’daki seçim çalışmalarımız esnasında vatandaşlarımıza sözünü verdiğimiz 100 yataklı Yatağan Devlet Hastanesinde açılış öncesinde yapılan hazırlıkları Yatağan Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz,İlçe Başkanımız Ali Tekin, Gençlik Kolları Başkanımız Emrullah Özen, Kadın Kolları Başkanımız Duygu Yenioğlu ve Geçmiş Dönem İl Kadın Kolları Başkanımız Ümmühan Toksöz ile birlikte yerinde gördük.

Hastanemizde yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım servislerinin yanı sıra öncelikle sağlık çalışanı annelerimizin faydalanacağı bir kreşinde yer alacağı müjdesini de paylaşmak istiyorum.

Kısa bir süre içinde Yatağanlı Hemşerilerimize hizmet vermeye başlayacak olan hastanemiz Yatağanlı hemşerilerimize hayırlı olsun

.Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya ve hastane sürecini yakından takip eden Yatağan Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz ile İlçe Başkanımız Ali Tekin’e Yatağanlı hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz.