GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-01-2020 14:56

Yakup Otgöz'den Serap Ülkü Medya AŞ'ye ziyaret

Yakup Otgöz'den Serap Ülkü Medya AŞ'ye ziyaret

Yakup Otgöz'den Serap Ülkü Medya AŞ'ye ziyaret

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Fethiye'de bulunan basın kuruluşlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Serap Ülkü Medya AŞ ziyaretinde yaptığı açıklama da Her zaman hesap veren bir belediye olduklarını önümüzdeki günlerde tüm gelişmeler hakkında basın aracılığı ile kamuoyunu aydınlatacağını belirtti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nün ardından Ankara'da görüşmeler gerçekleştiren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz dönüşünün ardından Fethiye'de bulunan Basın Kuruluşlarını ziyaret etti. Gazete ve TV Sahipleri ve çalışanları ile görüş alışverişinde bulunan Otgöz, Serap Ülkü Medya AŞ ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü ve Şirket Danışmanı Cemal Serdar Süzeroğlu tarafından karşılandı. Ankara'daki görüşmeler hakkında da bilgiler veren Otgöz yaptığı açıklama da "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Ankara'da görüşmeler yaptık. Dönüşümüzün ardından bugünde basın kuruluşlarını ziyaret etmek istedik. Biz Seydikemer Belediyesi olarak her zaman basınımızı dikkate aldık. Eleştirilerini dinledik. Her zaman hesap verebilen bir belediye konumundayız. Yine önümüzdeki günlerde basın kuruluşları aracılığı ile kamuoyuna son gelişmeler hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız" dedi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Serap Ülkü Medya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü "Seydikemer Belediyesi her zaman üreten ve çalışan bir kadro. Neler yapılacağını her zaman konuşabiliyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizim ayağımıza kadar gelip ziyaret etmesi ise ayrıca bir mutluluk. Kendisine bizlerde sıkıntılarımızı bu şekilde anlatabildik. Teşekkür ediyoruz.Bizlerde MTÜRK TV, MUĞLATÜRK ve FETHİYETÜRK Gazetesi olarak bölgemizin tanıtımı için elimizden ne geliyorsa başkanımıza destek olacağız" dedi.