SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 01-02-2021 16:04   Güncelleme : 01-02-2021 16:04

VALİ TAVLI KIŞ TURİZMİNİN GÖZDESİ EREN DAĞINI ZİYARET ETTİ

VALİ TAVLI KIŞ TURİZMİNİN GÖZDESİ EREN DAĞINI ZİYARET ETTİ

VALİ TAVLI KIŞ TURİZMİNİN GÖZDESİ EREN DAĞINI ZİYARET ETTİ

 

Muğla Valisi Orhan Tavlı Muğla’nın ilçelerine düzenlediği ziyaret kapsamında Seydikemer’e geldi. Seydikemer’in kış turizminde ön plana çıkan Eren Dağı’nı ziyaret eden Vali Tavlı, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve beraberindeki heyet ile incelemelerde bulundu.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak ile Seydikemer’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Vali Orhan Tavlı ve Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak’a Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan,  Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş eşlik etti.

Seydikemer’in Seki Mahallesi’nde 1980 metre yüksekliğindeki Eren Dağı Kayak Merkezi'ni ziyaret eden Vali Tavlı, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’den bilgi aldı. Muğla’nın alternatif turizm merkezi olmasıyla dikkat çeken Eren Dağı’nda inceleme yapan Vali Tavlı ve beraberindeki heyet kış turizminin gelişmesi için yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.