ORTACA
Giriş Tarihi : 06-01-2021 18:51   Güncelleme : 06-01-2021 18:51

Vali Orhan Tavlı Ortaca'da Ziyaretlerde Bulundu

Vali Orhan Tavlı Ortaca'da Ziyaretlerde Bulundu

Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretleri kapsamında Ortaca ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan'ı ziyaret eden Vali Orhan Tavlı sonrasında Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Metin Özbay ile bir araya geldi.

Sonrasında Ortaca Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ile bir araya geldi.

Vali Orhan Tavlı, Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir ile beraber Ortaca-Sarıgerme de belediye tesislerinde ve yapım aşamasında olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzununda incelemelerde bulundu ve yetkililerden inşaat hakkında bilgi aldı.

İlçe ziyareti kapsamında mahalle muhtarları ile de bir araya gelen Vali Orhan Tavlı, muhtarların mahalleleri ile ilgili istek, talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

Sonrasında, Vali Orhan tavlı Ortaca Ticaret Odası temsilciğini,Ortaca Ziraat Odasını, Ortaca Şoförler ve Otomobilciler Odasını ve Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odasını,Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğünü , Ortaca İlçe Jandarma Komutanlığını,Ortaca devlet hastanesini, Dİkmekavak Özalp Ortaokulunu, Vilayetler Hizmet Birliği tarafından yaptırılan Anaokulu İnşaatını,15 Temmuz Şehidi Adil Büyükcengiz’ in abisi Abdülkadir Büyükcengiz’i,Turizmci DOKTOB Başkanı Yücel Okutur ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Son olarak Soğuk Hava Deposu ve Narenciye Tesislerini ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, incelemelerde bulundu.

Vali Orhan Tavlı’ nın Ortaca ziyaretlerinde, Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir bulundu