FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 30-08-2020 03:06   Güncelleme : 30-08-2020 03:50

Turistin 'Alim Karaca '' Aracımı Darp etti iddiası

CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın Fethiye’ye yerli turist olarak gelen Çağlar Özbakır ve yanında bulunan kız arkadaşına saldırdığı iddia edildi.

Turistin 'Alim Karaca '' Aracımı Darp etti iddiası

Edinilen bilgiye göre olay yol verme meselesinden çıktı. Çağlar Özbakır iddiasına göre seyir halinde giderken yol vermemesinden dolayı Belediye Başkanı Alim Karaca ve korumalarının kız arkadaşının yanında olmasına rağmen aracının darp edildiğini söyledi. Darp edildiğini iddia eden Çağlar Özbakır ve kız arkadaşı Fethiye Günlükbaşı Polis karakoluna giderek Alim Karaca ve korumalarından şikayetçi oldu.

BELEDİYE BAŞKANIYIM DİYEREK KÜFÜRLER SAVURDU…

Çağlar Özbakır basın mensuplarına yaptığı açıklamada “ Kız arkadaşımla birlikte Fethiye merkezde gezerken otelimize gitmeye karar verdik. Arnavut kaldırımlı sokaktan giderken arkamızdan gelen bir araç selektör yaptı. Yol genişleyince aracımı sağa çektim. Yol vermek istedim. Araçta bulunan kişi arka camını açarak küfürler savurarak kendisinin Belediye Başkanı olduğunu, acil işi olduğunu ve neden yol vermediğimi söyledi. Bende hem Arnavut kaldırımdan gittiğim için hem de trafik kurallarından dolayı kendisine bir şey söylemedim. Daha sonra Belediye Başkanı olduğunu tekrar söyleyince, kim olursan ol kim olduğunun bir önemi yok dedim. Bunu sindiremeyerek kapısını açtı ve kapısıyla aracıma zarar verdi. Sonra koruması indi aşağıya. Aracıma tekme attı. Arkamdan koşturmaya başladılar. Sonrasında olay bitti zannettim. Aşağıya doğru aracımla devam ettim. Kız arkadaşım araçtan inmemi istemedi. Sol tarafa kafamı çevirdiğimde aynı şahsı tekrardan gördüm. Kırmızı ışık olduğundan dolayı durdum ve bende inmek istedim ancak kız arkadaşım yine müsaade etmedi. Aracımın kapı kolunu zorlamaya başladılar. Aracımın camına vurmaya başladılar ve camı çatlattılar. Kapıyı açamayınca sol kapıya zarar verdiler.

ÖZELLİKLE BAYANIN OLDUĞU TARAFTAN SALDIRILDI…

Bunu özellikle söylemek istiyorum. Türkiye’de bu kadar kadın cinayetlerinin olduğu bir dönemde, ısrarla arabanın içerisinde bayan var dememe rağmen özellikle gidip bayanın olduğu cama vurdu ve kadına zarar vermeye çalıştı. Sonrasında öğrendim ki gerçekten şahıs belediye başkanıymış. Bende fotoğrafına bakıp teyit ettim.

HİÇ BİRŞEYİ TASVİP ETMEYEN GENEL BAŞKANLARI BAKALIM NE YAPACAK…

Çok merak ediyorum hiçbir şeyi tasvip etmeyen genel başkanları, aracımın içerisinde kadın olduğunu söylediğim halde bu olanlara bakalım ne yapacak. Ben bu olayın takipçisi olacağım. İnşallah bununla alakalı kamuoyu oluşur ve kamuoyu da bu işin peşini bırakmaz.

YERLİ TURİSTE BUNU YAPAN KİM BİLİR YABANCI TURİSTE NE YAPMAZ…!!!

Yerli turiste bunu yapan kim bilir yabancı turiste neler yapmaz. Buranın belediye başkanı sadece benim canımla değil aynı zamanda buranın esnafının da ekmeğiyle oynamış oluyor. Bir daha Fethiye’ye gelmem. Fethiye’ye de kimseyi göndermem. Şikayetçi oldum. Her şeyi açıkça söyledim. Şansım varmış ki mobese kameraları varmış. Yol boyunca mobese kameraları vardı. Benim anlattığım her şey kameralar tarafından kayıtlı. Söylediğim her şeyi mobese kameraları destekleyecek. ”dedi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise konuyla ilgili daha sonra kamuoyuna açıklama yapacağını söyledi.