FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 29-01-2021 17:39   Güncelleme : 29-01-2021 17:39

TURGAY ÖZTÜRK, “BİZİM ADAYIMIZ KADEM METE” 

TURGAY ÖZTÜRK, “BİZİM ADAYIMIZ KADEM METE” 

TURGAY ÖZTÜRK, “BİZİM ADAYIMIZ KADEM METE” 

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada “Bizim adayımız Genel Merkez’in adayı Kadem Mete’dir” dedi. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk,  1 Şubat Pazartesi günü yapılacak Ak Parti Muğla olağan İl Kongresinde Fethiye İlçe Örgütü olarak Genel Merkezin aday gösterdiği mevcut İl Başkanımız Kadem Mete’yi destekleyeceklerinin altını çizdi. 
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, İlçe Teşkilatında yaptığı basın açıklamasında “1 Şubat 2021 Pazartesi günü Ak Parti Muğla 7. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongre için gerekli tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Kongremize Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcılarımız Mahir Ünal ve Nurettin Canikli katılacaklardır. Kongrede Muğla genelinde 655 delegemiz var. Kongremizde Fethiye ilçemizden 105 delegemiz oy kullanacak. Biz daha önce söylediğimiz gibi Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı olarak delegelerimiz ile birlikte Genel Merkezimizin devem etmesi yönünde karar verdiği, mevcut il başkanımız Kadem Mete’yi destekliyoruz.  Oylarımız Kadem Mete’ye”diye konuştu.  Başkan Öztürk, “Muğla İl kongresine katılmak isteyen delegeler ve partililerimiz için Pazartesi günü sabah saat 09’00 da Fethiye Salı Pazarı meydanından araçlarımız kaldırılacaktır” dedi.