GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 18:27   Güncelleme : 14-09-2021 18:27

Taraftarlar Derneği’nden, GS’li Başsavcı Bingül’e ziyaret

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Taraftarlar Derneği’nden, GS’li Başsavcı Bingül’e ziyaret

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. GS Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan, Başsavcı Bingül’e üzerinde ismi ve doğum yeri olan Erzurum’un plakası 25 yazılı sarı-kırmızılı forması hediye etti.

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan beraberinde yönetim kurulu üyeleri Salih Dündar, Ümit Gürsoy, Yusuf Özkaya ve Hasan Biberoğlu’yla birlikte Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’ü ziyaret ettiler ve görevinde başarı dileklerini ilettiler. Sohbet havasında geçen ziyarette Galatasaray’ın başarılarının yanı sıra bu sezon ile ilgili değerlendirmeler konuşuldu.

Fethiye Başsavcısı Ünal Bingül ziyarete teşekkür ederek; iyi bir Galatasaraylı olduğunu belirtti ve farklı galibiyetinden dolayı Fethiyespor’u tebrik etti.