GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2021 13:02   Güncelleme : 26-06-2021 14:20

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban

Türkiye’nin en sevilen yarışması Survivor’da bu yıl şampiyonluğa Başpehlivan İsmail Balaban ulaştı. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nin yanı sıra Seydikemer ve bölgemizde katıldığı organizasyonlarda başarılı olan sporcunun şampiyonluğu; başta Antalya ve Fethiye olmak üzere birçok yerde sevinçle karşılandı.

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da şampiyon belli oldu. Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan ve yaklaşık altı ay süren mücadele sonunda final koltuğuna oturan iki isimden İsmail Balaban’ın; yapılan oylama sonucunda şampiyon olduğu açıklandı.

Survivor 2021 şampiyonu, Galataport’taki canlı yayında belirlendi. Sezonun şampiyonu Acun Ilıcalı tarafından canlı yayında ilan edildi. Survivor 2021’de finale İsmail Balaban ile Poyraz kaldı. Ünlüler takımından İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazanarak direkt yarı finale kazanmayı hak etmişti. Böylece, İsmail Balaban; Dominik’teki son final oyununu ve sonrasında yapılacak elemeden kurtuldu. İstanbul’daki canlı yayında son üç arasına direkt kalan İsmail Balaban, Ayşe ve Poyraz ile girdiği oylamada Acun Ilıcalı tarafından ilk finalist olarak açıklandı.

Sezon boyunca emek veren yarışmacılar içerisinden ünlülerden İsmail, gönüllülerden de Poyraz finalist oldu. Son SMS oylamasıyla birlikte 2021 sezonunun galibinin İsmail Balaban olduğu açıklandı.