MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 14-05-2022 17:14

Şube Başkanı Özdemir’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir’i ziyarette bulundu.

Şube Başkanı Özdemir’e ziyaret

 

 

ily:"Times New Roman",serif">Cumhuriyet Halk Partisi Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir’i ziyarette bulundu.

 

Engelliler Haftası dolayısıyla gerçekleşen ziyaret, sohbet havasında geçti. Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir, faaliyetleri hakkında CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan’a bilgiler aktardı. Her zaman engellilerin yanında olduklarını vurgulayan İlçe Başkanı Tezcan, Şube Başkanı Özdemir ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ziyarete teşekkür eden Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir, “Muğla genelindeki siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ile sivil toplum kuruluşları ile diyalog halindeyiz. İl genelinde çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz” şeklinde ifadeler kullandı.