GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-01-2020 14:27   Güncelleme : 14-01-2020 14:44

STK'lardan Serap Ülkü Medya A.Ş'ye Ziyaret

ESMA TURAN- 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Muğla'da ki Sendika başkanları ve Temsilcileri Serap Ülkü Medya A.Ş' ye ziyarette bulundu.

STK'lardan Serap Ülkü Medya A.Ş'ye Ziyaret

Memur-Sen ve Toç Bir-Sen Başkanı Adem Köseoğlu ile Sağlık-Sen Başkanı Özcan Çiçek, Bayındır Memur Sen Başkanı Fatih Ermiş, Enerji Bir-Sen Başkanı Yüksel Kutlu, Menteşe ilçesi Memur-Sen Temsilcisi Cengiz Han Çavuş, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Haluk Murat Aslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Muğla' da Muğlatürk Gazetesi, Muğlatürk TV ve Fethiyetürk Gazetesi'ni bünyesinde barındıran Serap Ülkü Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü'ye Şirket Danışmanı Serdar Süzeroğlu'na ve çalışanlarına ziyarette bulundu. 

Tarafsız ve ilkeli haber anlayışı ile çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteleciler Günü'nü kutlamak için bugün burada bulunduklarını belirten, Memur-Sen ve Toç Bir-Sen Başkanı Adem Köseoğlu şu ifadelere değindi; "Muğla Türk Gazetesinin Muğlamıza yeni bir değer olduğunu düşünüyoruz. Hem hayırlı olsun ziyaretinde ekibimiz olarak ziyaretimizi gerçekleştirdik. Samimi sohbet çok hoşumuza gitti. Muğla’nın siyasi durumu yerel durumu ve sendikal alanda ki ve toplumumuza yapacağı desteğe olan inancımız tamdır. Aynı zamanda çalışan gazetecilerimizin, basın mensuplarımızın hem ekonomik alanda hemde sosyal alandaki mücadelelerinde hak ettikleri yere gelmelerini istiyoruz."

Ziyaretlerinden dolayı Sendika Başkanlarına teşekkür eden Serap Ülkü Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü ise şunları kaydetti;

"Çok özel ve çok güzel bir gündü. Başkanım çok güzel bir açıklama yaptı. Ben öncelikle çok teşekkür ediyorum. Muğla’nın gücünü aslında dinamikleyen sendika başkanlarıdır. Şuan yanımızda olan bütün oda başkanlarımıza ve temsilci başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar. Basını anladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bizde elimizden ne gelirse Muğla'da Serap Ülkü Medya A.Ş olarak, Muğlatürk TV ve Muğlatürk Gazetesi olarak her zaman yanlarındayız."

Ziyaret sonrasında Sendika Başkanları ve Serap Ülkü Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü ve Şirket Danışmanı Serdar Süzeroğlu günün anısına fotoğraf çektirdiler.