TV Program
Giriş Tarihi : 08-09-2021 13:12   Güncelleme : 08-09-2021 13:12

Spor Ajandası, Muğla’da sporun nabzını tutmaya devam ediyor

MTÜRK TV ekranlarında yayınlanan, Fatih Dereli’nin hazırlayıp sunduğu Spor Ajandası programı; Muğla’da sporun nabzını tutmaya devam ediyor.

Spor Ajandası, Muğla’da sporun nabzını tutmaya devam ediyor

MTÜRK TV ekranlarında yayınlanan, Fatih Dereli’nin hazırlayıp sunduğu Spor Ajandası programı; Muğla’da sporun nabzını tutmaya devam ediyor.

Bu hafta yayınlanan programda Teknik Direktör Enver Ataçocuğu; Fethiyespor, Bodrumspor ve Muğlaspor ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bunun yanında Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar, Muğlaspor Teknik Direktörü Tayfun Hut ve Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya; canlı telefon bağlantısı ile ilgili takımlarının son durumları hakkında detaylı bilgiler aktardılar.

İlk olarak telefonla canlı yayına katılan Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar, “Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte zorlu bir dönemde, zorlu bir görev kabul ettik. Teknik direktörümüz ve bazı oyuncuları renklerimize bağladık. Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edeceğiz. Bu hepimizi üzen bir durum fakat biz hedefimize ulaşabilmek adına gereken özveriyi göstereceğiz” dedi.

Muğlaspor Teknik Direktörü Tayfun Hut telefon bağlantısında, “Bu sezon kendimize bir hedef belirledik ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Onların sağladığı destekle Muğlaspor’u hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya da “2. Lig Kırmızı Grup’ta sezona iyi bir başlangıç yaptık. Afjet Afyonspor karşısında geriye düşmemize rağmen, ikinci yarıda bulduğumuz gollerle sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldık. Çok önemli bir 3 puan aldık. Afjet Afyonspor grupta bizim rakiplerimizden birisi... Bizim için deyim yerindeyse 6 puanlık bir maç oldu. Kazandığımız için mutluyuz. Önümüzdeki hafta yine bizim için önemli bir karşılaşmada, Diyarbekirspor’a konuk olacağız. Bu sezon amacımız 1. Lig’e yükselebilmek. Genç ve deneyimli futbolcuları renklerimize bağladık. Yakaladığımız bu ivmeyi aynı şekilde sürdürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Canlı telefon bağlantılarının ardından tecrübeli Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de yer alacak Muğlaspor ile ilgili düşüncelerini aktardı. Daha sonra 2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Bodrumspor hakkında değerlendirmelerde bulunan Ataçocuğu, ilk haftalarda yeşil beyazlıların zorlu takımlarla karşılaşacağını belirtti.

3. Lig 3. Grup’ta yer alan Fethiyespor hakkında da görüşlerini paylaşan Teknik Direktör Enver Ataçocuğu, “Fethiyespor’un maçını internetten izleme fırsatı buldum. Fethiyespor savunmadaki hatalarından dolayı kalesinde golleri gördü. İlk maçlar her zaman zordur ve sürpriz sonuçlara sahne olabilir. Fethiyespor iyi bir yönetim kuruluna, bu ligde şampiyonluk yaşamış bir teknik direktöre ve isim yapmış futbolculara sahip. İlerleyen haftalarda toparlanıp, daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum” dedi.