SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 26-10-2020 12:21   Güncelleme : 26-10-2020 13:30

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından seydikemer belediyesine ziyaret

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından seydikemer belediyesine ziyaret

Seydikemer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Habibe Akçı ve ilçemiz kadın esnaflarından Hayriye Kanlıoğlu, Seydikemer Belediye Başkan Vekili Zeynep Yalçınsoy'u ziyaret etti.

Seydikemer Belediye Başkan Vekili Zeynep Yalçınsoy'u, Seydikemer Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Habibe Akçı ve Terzi Hayriye Kanlıoğlu ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Habibe Akçı, vakıf çalışmaları hakkında Başkan Vekili Yalçınsoy’a bilgiler verdi. Seydikemer’in kadın esnaflarından terzi Hayriye Kanlıoğlu da çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaştı.
 Ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkan Vekili Zeynep Yalçınsoy, kadınların istediği zaman her alanda başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. İlçede kadınların daha çok alanda yer alması için çalışmalar yaptıklarını belirten Yalçınsoy, “Bu nazik ziyaretleri nedeniyle Vakıf Müdürü Habibe Akçı ve kadın esnaflarımız'dan Hayriye Kanlıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.