SİYASET
Giriş Tarihi : 16-12-2019 14:29

Şimdi Gelecek Parti Kurucusu Oldu

Fethiye'li Selahattin Kayaman 8 ay önce yerel seçimler öncesi bakın neler söylemişti.

Şimdi Gelecek Parti Kurucusu Oldu

Eski AKP'li Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun öncülük ettiği Gelecek Partisi’nin Kurucular Kurulu listesinde yer alan Selahattin Kayaman 8 ay önce yerel seçimler öncesinde kendisine İYİ PARTİ'den teklif geldiğini iddia etmiş ve bir basın açıklaması yayınlamıştı. Açıklama da şu cümleler yer almıştı .

Ak Parti davasına gönül vermiş mümtaz insanlar , Şahsıma;Fethiye İyi Parti İlçe yönetiminden Belediye Başkan Adayı olmam için teklifte bulundular. Bu tekliflerinden dolayı İyi Parti Fethiye İlçe Yönetimine teşekkür ederim.

Ancak, kurucusu olmakla gurur ve şeref duyduğum Ak Parti ile ilkgünkü gibi siyasete devam edeceğim konusunda hiçbir zaman tereddüt etmedim. Onun için bir başka Partide Siyaset yapmayı hiçbir zaman düşünmedim. Partimizin kurucusu Sayın Cumhurbaşkanımız, ve aynı zamanda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yol Arkadaşı olmak benim için en büyük övünç ve gurur kaynağıdır. 
Bu özel durumu siz Fethiyeli hemşehrilerimle,Ak Parti Davasına gönül vermiş siz değerli dava arkadaşlarımla paylaşmayı,sizlere ve kendime duyduğum saygının bir gereği olarak bilinmesini dilerim.

8 ay önce bu açıklamayı yapan Selahattin Kayaman şimdi ise Gelecek Parti'nin kurucular kurulunda yer alıyor. Ayrıca bu açıklamanın ardından İYİ PARTİ'de bir açıklama yaparak Selahattin Kayaman'a teklif götürmediklerini aksine Selahattin Kayaman'dan başkan adayı olma talebi geldiğini belirtmişti.