SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 27-08-2020 17:31   Güncelleme : 27-08-2020 17:31

Seydı̇kemer'ı̇n Sevı̇Len Doktoru Emeklı̇ Oldu  

Seydikemer'in çok sevilen başarılı doktorlarından Sabri Erdoğan emekliye ayrıldı. Doktorluk yaptığı 35 yıllık süre içinde ismini hastalarının ve çalışan personelinin kalbine yazdırmayı başararak efsane oldu

Seydı̇kemer'ı̇n Sevı̇Len Doktoru Emeklı̇ Oldu  

 Yaptığı başarılı işlerle hastalarını yeniden sağlıklarına kavuşturan Erdoğan, görev süresine Seydikemer'de başlayıp, Seydikemer'de noktalandırdı. Seydikemer'de 35 yıl boyunca büyük bir özveri ile çalışarak Seydikemer'li vatandaşların kalbinde de taht kurdu. 

1958 Sivas doğumlu evli ve 2 çocuk babası olan Dr. Sabri Erdoğan, 1982 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakultesi'nden mezun oldu. 1985 yılında Seydikemer'de göreve başlayan Erdoğan, 2020 yılı itibarıyla meslekteki 35.yılında emekli oldu. Bugüne  kadar Seydikemer dışında hiç bir yerde görev yapmayan Dr. Erdoğan, Seydikemer sevdalısı olarak biliniyor.

BaşKan Otgöz'den  Dr.Sabrı̇ Erdoğan'a Veda Zı̇yaretı̇

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak ve Seydikemer İlçe Sağlık Müdürü Gürsel Topal, emekliye ayrılan Dr. Sabri Erdoğan'ı Seydikemer Sağlık Ocağı'nda ziyaret etti. Ziyarette Pratisyen Dr. Sabri Eroğan'a, plaket  ve çiçek taktim edildi.

Bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını dileyen Başkan Yakup Otgöz ; "Bugün buraya bizim için Efsaneleşmiş değerli doktorumuzun emekliye ayrılmasından dolayı hayırlı olsun ziyeretine geldik. Tam bir Seydikemer sevdalısı olan değerli doktorumuz bugüne kadar çok büyük hizmetler verdi. Emeklilik kararını üzüntüyle karşılıyoruz. Bu meslekte 35 yılını tamamlamış, Seydikemer halkı için büyük hizmetlerde bulunmuş ve ilçemiz aşığı olan doktorumuz Sabri Erdoğan'ın, akıllarımızda  en büyük hatırası Seydikemer'de göreve başlaması ve buradan hiç bir yere gitmeyerek emekli olması kalacak. Değerli doktorumuz 1985 yılında Seydikemer'de göreve başladı ve Seydikemer'de görevini noktalandırdı.Bizler gibi kendiside ilçemize sevdalanmış bir kişilik. Bizim için ve Seydikemer'imiz için yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Seydikemer sevdalısı değerli doktorumuza bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim" dedi.