SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 07-05-2022 15:06   Güncelleme : 07-05-2022 15:16

Seydikemer’deki asker yemeğine yoğun katılım oldu

AK Parti Seydikemer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Atlan Saçlı, askere gidecek oğlu Serhan Saçlı için asker yemeği programı düzenledi.

Seydikemer’deki asker yemeğine yoğun katılım oldu

 

AK Parti Seydikemer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Atlan Saçlı, askere gidecek oğlu Serhan Saçlı için asker yemeği programı düzenledi.

 

Bağlıağaç Mahallesi Çumburcu Camii bahçesinde gerçekleşen yemeğe Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Daire Başkanı Muhsin Eryılmaz, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, Bağlıağaç Mahalle Muhtarı Yücel Özdemir, sivil toplum kuruluşları başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

Kuran-ı Kerim okunup, duaların edildiği etkinlikte katılımcılara yemek ve kar şerbeti ikramında bulunuldu. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz yaptığı açıklamada, “Atlan Saçlı kardeşimizin oğlunun asker yemeğine geldik. Sağ salim gidip gelmesini ve ailesine kavuşmasını temenni ediyoruz. Bu vatan hepimizin… Her gencimizin en önemli görevlerden birisi de askerlik hizmetidir. Hayırlı olsun” dedi.