GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-12-2021 15:45   Güncelleme : 06-12-2021 15:45

Seydikemer Temel Mahallesi Çiller Mevki Suya Kavuştu

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü, yürüttüğüçalışma sonucunda Seydikemer Temel Mahallesi Çiller Mevkii’ndeki su sorununu çözerekburadaki hanelere içme suyu sağladı.

Seydikemer Temel Mahallesi Çiller Mevki Suya Kavuştu

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü, yürüttüğüçalışma sonucunda Seydikemer Temel Mahallesi Çiller Mevkiindeki su sorununu çözerekburadaki hanelere içme suyu sağladı.

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu sorunu olan bölgelere su sağlamak içinçalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar sonucunda bir bölge daha içme suyuna kavuştu. Seydikemer Temel Mahallesi Çiller Mevkiinde yapılan çalışma sonrasında bölgeye içme suyu sağlanarak aboneliğe hazır hale getirildi.

Temel Mahallesi Çiller Mevkide Kasım ayında başlatılan çalışma kapsamında 2 bin 400 metre yeni hat imalatı yapıldı. Bölgede bulunan yaklaşık 25 hane için de abonelik bağlantıları hazır hale getirildi.

Muhtardan Başkan Gürüne Teşekkür

Konu hakkında açıklama yapan Seydikemer Temel Mahallesi Muhtarı Hasan Topal MUSKİ ekipleri bölgemizde özverili bir çalışma yürüttü. Daha önce su sorunu bulunan Çiller Mevkiinde yaşayan vatandaşlarımızı suya kavuşturdu. Başkanımız Dr. Osman Gürün Seydikemere birçok hizmet yaptı, biz de mahalle olarak bu hizmetlerden faydalandık. Bu çalışmayı yapması ve özellikle verdiği sözleri tutmasından dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ekiplerimize ve MUSKİ Genel Müdürümüz Baki Ülgene de bu çalışmadan dolayı bölge halkımız adına teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun ifadelerini kullandı.