SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 19-10-2020 23:20   Güncelleme : 19-10-2020 23:20

Seydikemer Mhp ilçe Teşkilatı Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ı ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç ve yönetimini ziyaret etti.

Seydikemer Mhp ilçe Teşkilatı Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ı ağırladı

25 Ekim’de yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Kongresi öncesi, İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Mhp İlçe teşkilatını ziyaret etti. Mehmet Arıç ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Korkmaz davamız Muğla, davamız Türkiye dedi. 

Seydikemer Mhp ilçe Teşkilatı Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ı ağırladı. Seydikemer Mhp ilçe Başkanı ve yönetim kurulu, Mhp Seydikemer Belediye Meclis üyeleri tam kadro Başkan Mehmet Korkmaz ile ilçe binasında buluştu. Başkan Mehmet Arıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Kısa bir değerlendirmede bulunan Mehmet Arıç; “ Seydikemer ilçe teşkilatı olarak 25 Ekim’de gerçekleşecek olan Kongrede Sayın Başkanımız Mehmet Korkmaz’ı desteklediğimizi geçtiğimiz günlerde Kamuoyu ile paylaşmıştık. Teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu dile getirmek istiyorum. 25 Ekim’de gerçekleşecek olan Kongremiz Milliyetçi Hareket Partisinin ruhuna yakışır şekilde geçeceğinden eminim. Önderimiz Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin de dediği gibi “Bizim partililerimiz yoktur. Dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır, ne satılır” ruhuyla Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Başkan Korkmaz; “ Mehmet Başkanıma ve yeni yönetimine hayırlı olsun diliyorum. İnşallah Seydikemer ve Muğla’mız için hizmetlerine en güzel şekilde devam ederler. 25 Ekim’de yapılacak il kongremiz öncesinde değerli başkan ve yönetimini ziyaret etmek istedim. Bilgi alışverişinde bulunarak neler yaptık ve yapmak istediklerimizi gözden geçirdik. Kongre öncesinde Seydikemer MHP teşkilatının şahsıma gösterdiği desteğe çok teşekkür ediyorum. İnşallah seçim sonrası çok daha sık sık bir araya gelerek çözülmesi gereken sorunları hep birlikte masaya yatırarak elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Pazar günü yapılacak olan Kongremizin şimdiden hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kazanan Davamız, kazanan partimiz, kazanan Muğla’mız, kazanan Türkiye’miz olsun” dedi