GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 12:32   Güncelleme : 03-09-2021 12:32

Seydikemer hizmetlerle çağ atlıyor

Seydikemer Belediyesi asfalt sezonuna Ortaköy Mahallesi’nden başladı. Dualarla ve kurban kesimi ile başlayan çalışmalar kapsamında yaklaşık 50-55 kilometre asfalt yapılması planlanıyor.

Seydikemer hizmetlerle çağ atlıyor

Seydikemer Belediyesi asfalt sezonuna Ortaköy Mahallesi’nden başladı. Dualarla ve kurban kesimi ile başlayan çalışmalar kapsamında yaklaşık 50-55 kilometre asfalt yapılması planlanıyor. Çalışmaların 25 gün içerisinde bitirileceğine işaret eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “Çalışan belediye personellerimizin özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. En büyük gayemiz vatandaşlarımızı kışın çamurdan yazın topraktan kurtarmak” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı doğrultusunda Seydikemer’e yapılan hizmetler devam ediyor. Yol genişletme ve düzenleme çalışmalarının yanı sıra Ortaköy Mahallesi’nde asfalt sathi kaplama çalışmalarına başlayan Seydikemer Belediyesi, ilçenin modern kent kimliği kazanması için gece gündüz çalışıyor.

Mahalle ayırt etmeksizin eşit yatırımlara devam eden Başkan Otgöz, beraberinde Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, Seydikemer AK Parti Meclis Üyesi Durmuş Çetinkaya, Ortaköy Mahalle Muhtarı Sadettin İlden ve Seydikemer Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleriyle asfalt sathi kaplama çalışmalarının başladığı Ortaköy Mahallesi’ne gelerek kurban kesip dualarda bulundu.

BAŞKAN OTGÖZ; “EN BÜYÜK GAYEMİZ VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARMAK”

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “Bugün asfalt dökme çalışmamıza Ortaköy Mahallesinden başladık. Toplam 50-55 kilometre birinci ve ikinci kat sathi kaplama yapacağız. 20-25 güne bitirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Tabii ki Seydikemer’de daha yapacak çok işimiz var. Yarım kalan işlerimizi de tamamlayacağız. Asfalt çalışmasının sadaka kesimini yapıp dualarda bulunduk. Çalışan arkadaşlarımızın kazasız belasız asfalt çalışmalarını bitirmeleri benim en büyük temennim. Çalışan belediye personellerimizin özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Gece gündüz çalışıyorlar. En büyük gayemiz vatandaşlarımızı kışın çamurdan yazın topraktan kurtarmak. Bu çalışmalar Seydikemer’e hayırlı olsun” diye konuştu.

ÇETİNKAYA; “SEYDİKEMER’İMİZ ÇAĞ ATLADI”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün ilçenin her bölgesine eşit hizmet götürdüğünü ve yapılan yatırımlar sayesinde Seydikemer’in çağ atladığını dile getiren Seydikemer AK Parti Meclis Üyesi Durmuş Çetinkaya; “Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e; mahallemize ve Seydikemer’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. İyi ki başımızda başkanımız gibi memleketini seven, iş yapmayı seven bir başkanımız var. Onunla her daim gurur duyduk, gurur duymaya devam edeceğiz. İnşallah hizmetlerimiz devam edecektir. Başkanımız Seydikemer’imizin bütün bölgelerine aynı hizmeti, aynı özveriyi vererek çalışıyor. Başkanımız sayesinde Seydikemer’imiz çağ atladı, kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

MUHTAR İLDEN; “BAŞKANIMIZIN HİZMETLERİNDEN ÇOK MEMNUNUZ”

Başkan Otgöz’ün verdiği hizmet sözünü tuttuğunu ve Ortaköy Mahallesi’ne yatırımların geldiğini kaydeden Ortaköy Mahalle Muhtarı Sadettin İlden; “Başkanımız 2 buçuk yılda söz verdiği gibi mahallemize hizmette bulundu. Mahallemizin yollarını parkeyle döşedi. Şu anda da kanal yolumuzda kaplama asfaltımız yapılmaya başlandı. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz ve hizmetlere devam edeceğini söylüyor. Başkanımızdan ve başkan yardımcılarımızdan çok memnunuz. Belediyemiz çalışmaya devam ediyor ve devam edeceklerini söylüyorlar. Çok teşekkür ederim” dedi.