SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 06-07-2021 10:13   Güncelleme : 06-07-2021 10:13

Seydikemer genelinde asfalt çalışması başladı

Seydikemer genelinde ulaşım kalitesinin artması adına kapsamlı bir asfalt çalışmasına başlayan Seydikemer Belediyesi, kurban kesti.

Seydikemer genelinde asfalt çalışması başladı

Seydikemer genelinde ulaşım kalitesinin artması adına kapsamlı bir asfalt çalışmasına başlayan Seydikemer Belediyesi, kurban kesti. Kurban kesiminde bulunan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “Uykusuz kalacağız, yorulacağız ama pes etmeyeceğiz. Seydikemer’i güzel günlere ulaştıracağız” dedi.

Seydikemer Belediyesi ilçe genelinde hız kesmeden devam ettiği yol bakım ve onarım çalışmalarının ardından vatandaşların uzun süredir beklediği asfalt çalışmasına start verdi. İlçe genelinde yaklaşık 45-50 km uzunluğunda olacak asfaltlama çalışması öncesi belediyeye ait Makine ve İkmal Tesisinde kurban kesimi gerçekleştirildi. Kurban kesimine katılan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, duada bulunup, Seydikemer’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

KAZA BELALAR UZAK OLSUN

Seydikemer’de çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Otgöz; “Uzak yakın demeden kırsal mahallelerimizde yol bakım onarım çalışmalarına Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler devam ediyor. Bugünde ilçe genelinde asfalt çalışmasına başlayacağız. Allah rızası için ve kaza belaların uzak olması için kurban kestik. İnşallah kaza, bela uzak olur ve vatandaşlarımız gidecekleri yere güvenle giderler” ifadelerini kullandı.

“SEYDİKEMER’İ GÜZEL GÜNLERE ULAŞTIRACAĞIZ”

Kurban kesiminin ardından Fen İşleri Müdürlüğünde çalışan ekiple bir araya gelen Başkan Otgöz, burada yaptığı konuşmada, zorlu bir sürece girildiğini ancak bu zorluğun altından çalışarak, hep beraber kalkacaklarının altını çizdi. Başkan Otgöz; “Asfaltlama çalışmaları uzun ve zorlu bir süreç. Çalışma arkadaşlarımızı zorlu günler bekliyor. Yüz ölçümü olarak çok büyük bir ilçeyiz. Uykusuz kalacağız, yorulacağız ama pes etmeyeceğiz. Seydikemer’i güzel günlere ulaştıracağız” diye konuştu.