GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2021 18:55   Güncelleme : 09-12-2021 19:12

Seydikemer Esnaf Odası kongresi 8 Ocak 2022’de

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası, olağan genel kurulunun 8 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.

Seydikemer Esnaf Odası kongresi 8 Ocak 2022’de

 

 

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası, olağan genel kurulunun 8 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, “ “8 Ocak 2022 Cumartesi günü Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana esnaflarımızın hizmetinde olduk. Çalışmalarımız hakkında kamuoyunu sürekli bilgilendirdik. Şeffaf ve hesap verme anlayışını taşıdık. Bu genel kurulumuzda da yaptığımız çalışmalarımızı paylaşacağız. Önümüzdeki dönem yapmak istediklerimizi anlatacağız. Bizim gücümüz esnaflarımız ve çok değerli Seydikemer halkıdır” ifadelerini kullandı.

 

Açıklamasını sürdüren Başkan Sağır, “Bizler, başkan ve yönetim kurulu üyeleri olarak sizlerden aldığımız güç ve destek ile aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Kıymetli üyelerimizi 8 Ocak’ta yapacağımız genel kurulumuza davet ediyoruz. Onları bekliyoruz. Şimdiye kadar başarıyla sahip çıktıkları odamıza aynı destekle sahip çıkmaya devam edeceklerine inancımız tamdır. Hizmetkarı olmaktan onur duyduğumuz kıymetli esnaf ve sanatkarlarımızı 8 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da Uğurlu Mahallesi’nde bulunan Tufanlar Tesisi’nde gerçekleştireceğimiz 2. Olağan Genel Kurul toplantımıza davet ediyoruz.

Heyecan ve coşku içinde yapacağımız genel kurulumuzun şimdiden ilçemiz ve esnaflarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.