SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 04-04-2021 13:42   Güncelleme : 04-04-2021 13:42

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen Tekrar Başkan Seçildi

Seydikemer Belediyespor'da Hasan Köymen Tekrar Başkan Seçildi

Seydikemer Belediyesporda Hasan Köymen Tekrar Başkan Seçildi. 

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneğinin 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun iznine istinaden ve pandemi kuralları çerçevesinde yeterli sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste gidilen seçimde Hasan Köymen güven tazeledi.

Hasan Köymen Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi : 

Acısıyla tatlısıyla Kulüp Başkanlığı görevimde yaklaşık 5 yılı geride bıraktık. İlk zamanlarımda, daha önce hiç tecrübemin olmadığı, hiç alışık olmadığım bir sorumluluğun yükü vardı omuzlarımda. Ama çok şükür ki kısa zamanda hem iyi bir tecrübe kazandım hem de güzel işlere imza attık. Şimdi önümüzdeki 3 yıllık yeni dönemde daha güzellerini yapmak için yeni yol arkadaşlarımızla kolları sıvama vaktidir.

Öncelikle ilk günden beri birlikte çalıştığım tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, herzaman Kulübümüzün en büyük destekçisi Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e, Başkan Yardımcılarımıza ve tüm Seydikemer Belediyesi çalışanlarına, bugüne kadar Kulübümüze maddi manevi destek olan tüm hemşerilerimize, 2 yıl önce tanıştığım ve hocalığının yanında abim gibi gördüğüm Osman Yüksel Hocama, bugüne kadar formamıza terini akıtan tüm sporcu kardeşlerime,

Ve yağmur çamur demeden kötü giden zamanlarda bile bizlere hep inanan, desteğini esirgemeyen fedakar ve cefakar Büyük Seydikemer Taraftarına sonsuz teşekkür ediyorum.

Hatasız kusursuz insan yoktur. Herzaman olumlu olmaya çalışan bir insan olmama rağmen Başkanlığım döneminde istemeden de olsa kalbini kırdığım bilmeden üzdüğüm kişiler varsa onlardan da özür diliyorum.

5 yılda Kulübümüze çağ atlattık desek sanırım yanlış olmaz. Gelecekte Allah’ın izniyle daha planlı, daha kararlı adımlarla ilerlemek ve Sevdamız Seydikemerimizin ismini hakettiği en güzel yerlere yazdırabilmek için gayretimiz ve mücadelemiz sürecektir.

Yanımda olandan da Allah razı olsun, karşımda olandan da...

Herşey güzel ilçemiz Seydikemerimiz için... dedi