SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 21-05-2021 17:39   Güncelleme : 21-05-2021 17:39

Seydikemer Belediyesi'nden lokma etkinliği

Seydikemer Belediyesi'nden lokma etkinliği

Seydikemer Belediyesi'nden lokma etkinliği

Seydikemer Belediyesi, korona virüs nedeniyle vefat eden Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan ile geçtiğimiz aylarda hayatlarını kaybeden Belediye meclis üyeleri Yusuf Yiğit, Hasan Şimşek ve diğer personelleri için lokma hayrında bulundu.

Seydikemer Belediyesi  korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden,  Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan ile geçtiğimiz aylarda hayatlarını kaybeden AK Parti Belediye Meclis üyesi Yusuf Yiğit, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Hasan Şimşek ve Belediye personelleri Ayşe Kara, Galip Saydam, İbrahim Baltacı, Recep Büklü, Cengiz Can, Aykut Acar ve Kazım Durgut anısına lokma döktürdü. 

Duaların okunduğu lokma dökme etkinliğine Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleşen etkinlikte Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan’ın fotoğrafının yer aldığı afiş de asıldı. Sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen etkinlikte Başkan Otgöz zaman zaman vatandaşlara kendi elleriyle lokma ikramında bulundu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz yaptığı açıklamada, “Kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Mali Hizmetler Müdürümüz Ali Babacan , 3 gün sonra vefat eden annesi  Emine Babacan, geçtiğimiz aylarda  kaybettiğimiz; Yusuf Yiğit ve Hasan Şimşek ağabeylerimizle, 7 personelimizin  ruhu için lokma döktürüyoruz. İnşallah Cenabı Allah kabul eder. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekânları cennet olsun” diye konuştu.